Sari la conținut

{Fotbal} Reacția lui Florin Bratu după ce Magaye Gueye a fost prins dopat: ”Asta arată nebunia de la Dinamo!”


beto

Postări Recomandate

aGFzaD0wZmM5YjZkMjhiYjgzMzY2OTQ1NzY1YTcw

”Acest eveniment arată nebunia care există la acest club. Cei de la DDB încearcă să salveze, să țină în viață echipa, dar nu e suficient.

Un club ar trebui să fie mult mai bine organizat și dau un exemplu. Dacă vreau să mă duc la sediul clubului, să vorbesc cu președintele, cu un manager, cu cineva responsabil, nu ced că reușesc.

Florin Bratu: ”E vorba de imaginea clubului Dinamo”

Toate au un rost. E un eveniment trist, e un fotbalist de la Dinamo, e vorba de imaginea clubului. Când intru pe știri, toate încep așa: un jucător de la Dinamo a fost găsit drogat. Asta mă doare, Dinamo nu avea nevoie de așa ceva, poate pierde sponsori, jucătorii sunt afectați.

Eu am fost șef departament scouting la Dinamo timp de 6 luni, am stat cu cei de la Toulouse care veniseră pentru Dragos Grigore, m-au întrebat doar despre viața extrasportiva, e familist sau nu, de unde provine , contau foarte mult aceste aspecte”, a explicat Florin Bratu la emisiunea Liga Digisport.

sursa:www.Digisport.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate