Sari la conținut

[ Interviu ] Alek @ Fondator LeagueCS


MAVERIK.

Postări Recomandate

 Fx5P8oI.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS

In acest interviu suntem alaturi de @Alek @ LeagueCS


nodrlRg.png @MAVERIK. :Seara Buna Alex, Multumesc ca ai acceptat invitatia mea, pentru acest interviu.


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Salutare, cu mare placere


nodrlRg.png @MAVERIK.: Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Ma numesc Alexandru Andrei, am 25 de ani si locuiesc in Bucuresti, Sector 3 :)


nodrlRg.png @MAVERIK.: Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Din fericire sunt singur la parinti, pot spune doar ca atunci cand eram mic mi-am dorit un frate dar ai mei nu au fost de acord si cu timpul m-am razgandit si eu :))


nodrlRg.png @MAVERIK.: Ce gen de muzica asculti ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Techno si comericala in general, manele doar la petreceri :)


nodrlRg.png @MAVERIK.: Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Doar sa ascult, la cantat sunt cel mai mare afon pe care il poti intalni

nodrlRg.png @MAVERIK.: Ai o ,,melodie preferata” ? Daca da ne-o poti spune si noua?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: In momentul de fata sunt putin obsedat de Pato's Groove - Macao (Manuel Voltolinas Remix)


nodrlRg.png @MAVERIK.: Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Se poate spune ca sunt fotbalist de profesie...sau cel putin eram pana acum 6 ani cand am avut o accidentare grava si a trebuit sa renunt la cariera mea :)


nodrlRg.png @MAVERIK.: Cand erai mic, ce doreai sa devii?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Pompier, visul meu a fost sa salvez vietile oamenilor


nodrlRg.png @MAVERIK.: Ce jocuri îti faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Gardiana 10 unde pierdeam noptile, ascunselea si bineinteles fotbal


nodrlRg.png @MAVERIK.: Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Cand eram copil colectionam cartonase cu fotbalisti de la PANINI...acum din pacate singurul lucru pe care il colectionez sunt orele de munca


nodrlRg.png @MAVERIK.: Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie? Daca iti mai amintesti bineinteles !


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Undeva pe la 12 ani, eram in vacanta de vara la bunici, eram pedepsit sa stau in casa, am reusit cumva sa "evadez" cand bunicii dormeau si m-am intors acasa peste 1 saptamana :)) 1 saptamana in care politia ma cauta prin oras


nodrlRg.png @MAVERIK.: Care este frica ta?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Faptul ca nu o sa reusesc sa fac tot ce mi-am propus in viata :)


nodrlRg.png @MAVERIK.: Ce genuri de filme îti face placere sa le vizionezi? De ce?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Horror, Actiune, Comedie. Fiecare in functie de persoana cu care le vizionez...horror pentru ca atunci cand le vizionez cu iubita mea se sperie si rad mult, actiune pentru ca se poate spune ca sunt un om de actiune :)) iar comedie pentru ca ma binedispun


nodrlRg.png @MAVERIK.: Ai un film/serial preferat? Daca da, ni-l poti spune?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Nu pot spune ca am doar unul...la seriale am Arrow, Vikings, The last Kingdom, Casa de papel, Suits, The Originals, iar la filme imi plac foarte mult cele istorice gen Mihai Viteazul, Dracula (fiecare film posibil creat vreodata cu Dracula), 1917


nodrlRg.png @MAVERIK.: Esti un fan al stilului de viata sanatos ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Cat timp am fost sportiv de performanta pot spune ca da, eram. Adica nu beam suc-uri, nu fumam, alegram zilnic, faceam antrenamente si tot ce tine de un stil de viata sanatos. In momentul de fata, fumez, beau cola si lenevesc cu voi pe teamspeak cand vin de la munca (unde stau aproape 13 ore pe un scaun)


nodrlRg.png @MAVERIK.: Ne poti spune care este mancarea ,,preferata” ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Paste, Pizza si tot ce inseamna Italia


nodrlRg.png @MAVERIK.: Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: In momentul de fata lucrez la Orange (probabil ca toata lumea stie deja asta), unde am un salariu mult peste medie in Romania si de asta raman aici momentan, pe viitor cu cele 2 facultati pe care le am probabil am sa vreau sa intru pe un post la SRI...probabil, daca ti-as spune totul ar trebui sa te omor :))

Backstage:


nodrlRg.png @MAVERIK.: nu vreau sa mor deci lasa :)))


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: :))

-
nodrlRg.png @MAVERIK.: Care sunt defectele & calitatile tale ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Pai pot spune ca sunt scorpion iar cel mai mare defect al meu este gelozia, printre multe altele :)) iar ca si calitati...sunt un bun lider, iubesc peste masura si fac mancare buna cand imi dau interesul :))


nodrlRg.png @MAVERIK.: Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Am un BMW X1 din 2014 iar pe viitor as vrea sa achizitionez un Dodge Challanger din 2017


nodrlRg.png @MAVERIK.: Cum decurce o zi din viata ta ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Foarte trist in momentul asta :)) Ma trezesc, verific daca am mesaje pe teamspeak, ma duc la dus, fumez o tigara, verific din nou daca am mesaje pe teamspeak si plec la munca, ma intorc seara cand evident, intru pe teamspeak putin, stau putin cu iubita mea si ma bag la somn


nodrlRg.png @MAVERIK.: Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Nu detin poze cu mine in laptop dar alex.andrei10 pe instagram

Backstage:


nodrlRg.png @MAVERIK.: reclama=ban :)))


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: :))

-
nodrlRg.png @MAVERIK.: Unde te vezi in urmatorii ani ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Ti-am spus ceva mai sus ca daca ti-as spune ar trebui sa te omor si ai precizat ca nu vrei sa mori


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Pe langa asta


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Undeva in New York dupa ce ies la pensie


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Planul B, o casa modesta in Brasov


nodrlRg.png @MAVERIK.: Iti place sa calatoresti ? daca da , unde ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Tot ce inseamna zona de munte, acolo ma linistesc


nodrlRg.png @MAVERIK.: Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Be my guest


nodrlRg.png @MAVERIK.: Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Consider ca LeagueCS este numarul 1 in Romania, cu un staff super capabil, cu capul pe umeri si plin de oameni seriosi. Nu multi stiu ca eu mi-am inchis propia comunitate pentru LeagueCS, de altfel cu o vechime din 2009 dar nu regret nimic deoarece am dat de multi oameni faini aici si ma bucur din toata inima pentru asta


nodrlRg.png @MAVERIK.: Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Prima mea interactiune cu LeagueCS a fost serverul CSGO, oamenii de acolo au reusit sa ma convinga sa ma implic in proiectul leaguecs si datorita lor am si ramas aici :) Nu am intalnit in toata viata mea de cand ma joc cs un staff atat de unit si de capabil. Imi face placere ca fac parte din el si sper sa tinem serverul deschis suficient in cat sa il prinda si copiii nostrii


nodrlRg.png @MAVERIK.: Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Din ce am scris ceva mai sus reiese care a fost prima mea impresie. In momentul de fata LeagueCS este intr-o continua ascensiune, lucrurile evolueaza cum trebuie cu mici imbunatatiri necesare pe alocuri care vor urma in cel mai scurt timp dupa ce ne mutam pe dedicat


nodrlRg.png @MAVERIK.: Ce ai schimba sau adauga pe forum ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: In momentul de fata totul este perfect pe forum...maxim as adauga ceva mai multi moderatori dar care sa-si faca treaba...iar in ziua de astazi din ce am observat este destul de greu sa gasesti moderatori buni, de altfel as cauta si designeri la fel ca @xxhevvoxx♔...este destul de greu pentru ca este unic in ceea ce face iar daca citeste asta poate se gandeste sa revina ca lider :))


nodrlRg.png @MAVERIK.: Poti enumera cativa din "prieteniii" tai de pe acest forum / ts ?
ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Nu am prieteni, am doar colegi, consider ca in momentul in care s-au format prietenii totul se duce de rapa pe o comunitate de gaming deoarece toti isi creeaza asteptari. Insa pot spune ca imi sunt dragi toti colegii mei de la CSGO in frunte cu @Pomarleanu, @X-Tream, @AdR, @xxhevvoxx♔, @MAVERIK., @Livia, @ART si @Santiago dar asta nu inseamna ca fac diferente, daca unul dintre ei a gresit aplicam regulamentul...poate doar @X-Tream scapa ca na :))


nodrlRg.png @MAVERIK.: Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: Salutare dragi utilizatori si colegi, distribuiti asta daca tineti la viata voastra :)) : ‼ Te simti capabil , matur si binedispus sa contribui la dezvoltarea unei comunități de lungă durată?
Cautam designeri pricepuți și moderatori activi si seriosi!
Te încadrezi în cele mentionate ? Te asteptam cu o aplicatie în campania noastră !!
https://leaguecs.ro/forum/
Comunitatea LEAGUECS afiliaza servere de CS 1.6 , CS:GO , SA:MP.
Pentru ajutor tehnic, punem la dispoziția dumneavoastră scripterii oficiali ai comunității noastre.
Deținătorii de servere vor beneficia deasemenea si de grad pe serverul de TEAMSPEAK3 ( TS.LEAGUECS.RO ).
Ai chef de un mix ?? Esti bine venit pe
LEAGUECS - MIX-AREA.
Comunitatea
LEAGUECS va pune la dispozitie 5 servere de mix pline zilnic la orele de vârf!!
Ne marim staff-ul
OverWatch !! Ai habar de asa ceva? Te așteptăm să-ți demonstrezi competențele !! ️‼


nodrlRg.png @MAVERIK.: Multumesc pentru atentia acordata si o seara placuta in continuare!


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: O seara placuta si iti multumesc asemenea. Multa bafta in proiectul vostru si la cat mai multe interviuri, lumea este dornica de cunoastere


ySwdeHB.png @Alek @ LeagueCS: P.S: @AdR nu te-am uitat cu alea 2 shaorme

Acesta a fost interviul @MAVERIK. - @Alek @ LeagueCS

Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un "Like"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interviurile arata din ce in ce mai bine, incearca totusi sa faci putintel mai mult back stage pentru putin amuzament

Raspunsurile sunt cu gust, se vede putina clasa pe el :)))

Nota 10 din tot sufletul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In secret stiu ca ma iubesti nebunule 🤣

Nota: 9 
Incearca sa recitesti bine interviul cand vrei sa l postezi, mai sunt unele greseli gramaticale ce ar trebui corectate. 

Felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate