Sari la conținut

[ Interviu ] s.cojo - Ex-Staff LeagueCs


MAVERIK.

Postări Recomandate

ihcZGem.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS

In acest interviu suntem alaturi de @s.ᴄᴏᴊᴏ

 

zg3ci5X.png @MAVERIK.: Buna seara Cojo , Multumesc ca ai acceptat invitatia mea, pentru acest interviu


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Seara bună. Si eu iti multumesc pentru invitația la interviu.


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Ma cheamă Sebastian, am 18 ani si momentan locuiesc in Oradea
zg3ci5X.png @MAVERIK.: Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Nu am frati sau surori din pacate..


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Ce gen de muzica asculti ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Trap, rap, hip-hop, manele, tech, rock (uneori), DnB, Chill, Lo-Fi


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Pai.. apreciez muzica si ascultand-o si cantand-o in acelasi timp


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Ai o ,,melodie preferata” ? Ne-o poti lasa?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Da am. Aceasta este melodia ->

 

 

zg3ci5X.png @MAVERIK.: Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Da, am si talente si abilitati


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Ne poti spune care sunt acestea?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Cu ce sa incep.. Sunt talentat in mediul Fotografiilor (ședințe Foto) si în cântatul la pian/orgă


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Si am abilitatea de a asculta persoanele cu probleme


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Dandu-le sfaturi despre ce sa faca in continuare


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Foarte frumos :)


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Cand erai mic, ce doreai sa devii?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : In copilărie am vrut sa devin Militar pentru că am vrut să-l urmez pe tatăl meu.. și tot același lucru îl vreau și in prezent


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Ce jocuri îti faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Când aveam si eu 10-11 ani mă jucam de-a v-ati ascunselea, capră, lapte gros, mâță înghețată, 101 faze și miuță


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Da.. colecționez brichete (Clippere) și am undeva la 70-80 + că mai colecționez bacnote vechi


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie? Daca iti mai amintesti bineinteles !


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Râd când încep să-mi amintesc de prostiile pe care le-am făcut.. Deci, undeva prin 2013 am ieșit la fotbal cu băieții din cartier. Jucam între blocuri, în parcare. Eu, fiind mare jucător la vremea aceea, m-am decis sa lovesc mingea cat de tare pot (mare greseală).. șutul acela a lovit 2 geamuri (le-am spart bine-n?eles), o pisică ?i pe stapâna ei.. Din fericirea prietenilor mei, pisica a decedat..Din fericirea mea, i-am spart capul vecinei. Am fost tras la răspundere pentru fapta făcută dar nu am plătit nici geamurile sparte, nici pisica vecinei care era undeva la (300-400 E la vremea aceea). Pot spune că am avut o copilărie fericită și plină de peripeții


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Care este frica ta?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Cea mai mare frică a mea... Să nu pierd persoanele care mă susțin în ceea ce fac și îmi sunt alaturi de fiecare dată (Familia și prietenii) și să nu îmi pierd bunicii (îmi pare rău pentru cei ce i-au pierdut și nu se mai află printre noi).


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Ce genuri de filme îti face placere sa le vizionezi? De ce?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Actiune, SF, Drama, Comedie, deoarece in spatele fiecărui film există o poveste tristă sau fericită depinde de film, ceea ce mă ține captiv in fața ecranului.


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Ai un film/serial preferat? Daca da ne poti spune care e acesta?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Da. Este un film din genul comediei. Acesta este Deadpool 2, care este un film extraordinar. Recomand vizionarea acestuia dacă vă plac comediile


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Cum ai vedea tu relatia perfecta ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Sincer.. În general, relația perfectă trebuie sa aibă la bază doua persoane loiale, care se iubesc una pe alta, se ajută la bine si la rău și se iubesc. Am avut și eu relație, dar din păcate s-a terminat destul de urât pentru mine.


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Esti un fan al stilului de viata sanatos ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Pot să zic da și nu în același timp. Câteodată respect stilul de viață sănătos când vreau să mai dau câteva kilograme jos, dar in general nu prea..


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : În prezent sunt fotograf, dar în viitor aș vrea să practic meseria de militar


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Care sunt defectele & calitatile tale ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Defectele mele sunt: Glumele proaste pe care le am câteodată și vorbitul fără motiv.. Calități...: Îmi place să ascult persoanele din jurul meu, dându-le sfaturi și fiindu-le alături de fiecare dată când au nevoie de mine.


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : În prezent dețin o mașină si doua motociclete, iar pe viitor aș vrea un Audi S6 din 2018 sau un Mercedes G63 AMG din 2018


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Cum decurce o zi din viata ta ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Păi.. Mă trezesc, mă duc să îmi fac un duș ca în fiecare dimineață, mănănc, îmi fac antrenamentul, ies pe afară la plimbări cu prietenii (pe jos), ajung acasă și intru pe teamspeak, după care mă retrag la canalul de Asistență Tehnică unde imi petrec majoritatea nopților/dimineților.


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?
g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Da, cum să nu

yPLuiuE.jpg

uHnTgwS.jpg


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Unde te vezi in urmatorii ani ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : În următorii ani mă vad la A.F.T în Sibiu


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Iti place sa calatoresti ? daca da , unde ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Da, îmi place sa calatoresc, prin România în prezent, iar în viitorul apropiat aș vrea să explorez țările străine (Italia, Franța și Spania)


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Comunitatea LGCS este o comunitate unde se leagă prietenii noi, chiar daca mai sunt certuri din când în când, iar administrația este, din punctul meu de vedere foarte matură (făcând excepție la unele persoane).


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Singurul lucru care m-a făcut să aleg comunitatea Leaguecs a fost serverul de CS1.6 mod CSGO pe care il deține @Shadows Adi, el fiind prima persoană cu care am luat legătura după ce am ajuns pe acest teamspeak. În rest, persoanele de pe această comunitate, care sunt foarte de treabă


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Prima impresie pe care am avut-o a fost despre staff. Cu timpul mi-am dat seama că staff-ul de pe această comunitate se implică în proiectele pe care le fac deținătorii teamspeak-ului (făcând excepție la unele persoane, care după părerea mea sunt pe această comunitate pentru interes/grad administrativ). În principiu, în ziua de azi lucrurile de pe această comunitate au evoluat foarte mult, de la slăbu? (asa am considerat prima dată comunitatea după ce am intrat prima dată pe teamspeal) la foarte bine spre excelent (cu toate că mai sunt unele probleme pe ts cu playeri/gradele administrative). Țin să-i mulțumesc lui @X-Tream (după toate prostiile pe care le-am făcut pe aceasta comunitate), pentru șansele acordate și pentru că m-a iertat de fiecare dată.


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Ce ai schimba sau adauga pe forum ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : După părerea mea, nu aș schimba nimic pe forum și nici nu aș adăuga nimic. Forumul este destul de dezvoltat atât tehnic cât și vizual.


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Poti enumera cativa din "prieteniii" tai de pe acest forum / ts ?
g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Da, îi pot enumera pe fiecare pentru că toți m-au ajutat pe acest teamspeak. @Nero, @nashu, @Chowder, @xxhevvoxx♔, @MAVERIK., @Santiago, @.kNd., @Floridoare , @JusT_A_RabbiT, @Shadows Adi, @Geo.xxh , @X-Tream, @Kama și multi alții ( Vă mulțumesc pentru tot și sunteți niște persoane extraordinare).


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Pot spune că unii din staff am crescut "de mici" în această comunitate și sper, că, în continuare vom avea grijă ca această comunitate să ramână in top, deoarece merităm și putem (dar unii sunteți prea leneși, nu că nu puteți pentru că nu exista nu pot ci doar nu vreau). Vă pupă Cojo


zg3ci5X.png @MAVERIK.: Multumesc pentru atentia acordata si o seara placuta in continuare!


g5autHU.png @s.ᴄᴏᴊᴏ : Și eu îți mulțumesc pentru timpul acordat. Seara plăcută și ție

 

Acesta a fost interviul @MAVERIK. - @s.ᴄᴏᴊᴏ

 

Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un "Like"

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate