Sari la conținut

[FOTBAL] Scandal în direct la TV, între Vali Moraru și Mihai Stoica: ”Ați primit vreun apel de la noi?”


what # LeagueCs

Postări Recomandate

image.thumb.png.87f8f6e4f691214f51cf40b5178a0509.png

Momentul în care Vali Moraru și Mihai Stoica se contrează în direct/ captură digisport.ro

 

Mihai Stoica (55 de ani) a intrat într-un conflict în direct, în emisiunea ”Digi Sport Special”, cu realizatorul Vali Moraru, după ce FCSB a ”fentat” legea pentru a evita carantina, la revenirea din cantonamentul efectuat în Antalya.

Managerul general de la FCSB a explicat că echipa bucureșteană a jucat cu Antalya Kemerspor, o formație locală obscură, în competiția intitulată Corendon Cup. Meciul, despre care nu știe nimeni nimic, s-a disputat imediat după ce FCSB a înțeles că ar putea sta în carantină, pentru că a mers în Turcia, o țară aflată în ”zona galbenă” a pandemiei de coronavirus.

Vali Moraru s-a arătat surprins de existența acestei partide, mai ales în condițiile în care Gigi Becali declara, cu câteva zile în urmă, că FCSB nu va juca în Turcia niciun meci. De aici, a izbucnit o discuție în contradictoriu între realizator și Mihai Stoica.

Conflict în direct între Vali Moraru și Mihai Stoica: ”Ați primit vreun apel de la noi pe parcursul acestei emisiuni?”/ ”Vali, nu te enerva!”

Vali Moraru: ”Până la recomandarea DSP sau a cui o fi fost, până i-a strâns pe toți Raed Arafat și a încercat să rezolve problema...

Mihai Stoica: ”Eu nu cunosc acest aspect. Că Arafat a încercat să rezolve problema.”

Vali Moraru: ”Vorbiți cu domnul Becali, că văd că știe despre asta.”

Mihai Stoica: ”Vorbește tu, Vali, cu cine vrei tu. Nu-mi recomanda mie cu cine să discut. Vorbim despre ce a fost acolo.”

Vali Moraru: ”Păi dacă nu știți, vă recomand să vorbiți cu patronul pe subiectul ăsta. De ce să nu vă recomand?”

Mihai Stoica: ”N-am nevoie de recomandări.”

Vali Moraru: ”Nici noi nu avem nevoie de recomandările dumneavoastră. Dar le faceți.”

Mihai Stoica: ”Păi de ce mă sunați?”

Vali Moraru: ”Dumneavoastră ați vrut să interveniți.”

Mihai Stoica: ”Vrei să pun pe Facebook câte apeluri am de la Digi astăzi, nepreluate?”

Vali Moraru: ”Pe parcursul acestei emisiuni? Ați primit vreun apel de la Digi Sport?”

Mihai Stoica: ”Vali, nu te enerva!”

”Prin intermediari, ca de obicei!”/ ”Respiră, numără până la 10”

Vali Moraru: ”Păi cum să nu mă enervez? Nu ați primit niciun apel de la Digi Sport pe parcursul acestei emisiuni. Ați sunat dumneavoastră că vreți să interveniți!”

Mihai Stoica: ”Nu, am rugat pe cineva să informeze...”

Vali Moraru: ”Normal, prin intermediari, ca de obicei. Așa cum faceți.”

Mihai Stoica: ”Vali, hai, calmează-te! Respiră, numără până la 10.”

Vali Moraru: ”Nu sunteți cel mai în măsură să-mi recomandați să nu mă enervez.”

Mihai Stoica: ”Nu, eu sunt noul Mihai Stoica. Ăla vechi se enerva și făcea urât. Serios.”

Vali Moraru: ”Am ajuns în alte sfere. Ce vreți să mai îmi comunicați?”

Mihai Stoica: ”Nimic. Vă recomand să fiți atent la paginile noastre, a mea... Să vedeți cu cine am jucat, cine a marcat o dublă, cine a deschis scorul din penalty, un fault produs în colțul terenului.”

Vali Moraru: ”Ce faceți, îmi recomandați unde să mă uit? OK, pot să vă fac și eu o recomandare? Când e ziua finalei Champions League, noi n-o transmitem. Vă uitați dumneavoastră pe alte pagini, pe Facebook la UCL.”

Mihai Stoica: ”Chiar nu înțeleg legătura.”

Vali Moraru: ”Mă rog, e o exagerare, ca să înțelegeți. E în regulă.”

 

SURSA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate