Sari la conศ›inut

[Interviu] -=Marlboro=-


Cretuu

Postฤƒri Recomandate

Interviu.png.af0713ef28c6a1c4de515014c2f68b9c.png

Bine v-am regasit la un nou interviu ย in cadrul proiectului LeagueCSย 

In acest interviu suntemย alaturi de @-=Marlboro=-

ย 

ย 

  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Salut Marlboro si bine te-am gasit la ย un nou interviu marca Leaguecs.
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปย @-=Marlboro=-ย :Buna
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Ne poti spune cine se ascunde sub numele Marlboro, cati ani ai si de unde esti?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปย @-=Marlboro=-ย :Ma numesc Artiom, am 23 ani si sunt din Republica Moldova orasul Balti.
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Ce te pasioneaza pe tine?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-ย :Tehnica, mai exact spus masinile!
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuu:E o pasiune care s-a dezvoltat in timp ? sau de curand?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-ย :De mic copil! pe zi ce trece tot capat si acumulez noi cunostinte in acest domeniu.
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Te poti descrie in cateva cuvinte?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-ย :Sunt un baiat simplu, mereu fac chef la petreceri si niciodata nu las pe nimeni la greu!
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Ai un gen muzical pe care il simpatizezi mai mult?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-ย :Desigur, Hip Hop-ul rusesc!
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Muzica din Romania nu te atrage?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-ย :Ba da, ascult orice gen de muzica si nu numai romana, insa cei din Russia au cel mai innalt nivel de a face muzica buna
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Daca ai avea ocazia sa pleci intr-o tara care ar fi aia si de ce?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-ย :Doresc in foarte multe tari sa calatoresc, insa prima ar fi Emiratele Arabe Unite si anume orasul Dubai! Acesta e orasul viitorului si aici e cea mai luxoasa odihna din lume dupa parerea mea!
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Chiar si eu as vrea sa ajung in Dubai sau America imi place cum gandesti.
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Ai vrea sa iti deschizi un business?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-ย :Da, doresc propria Auto Piata si un club de streptease
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Crezi ca daca ti as da o anumita suma de bani ai sti sa ii investesti ?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-ย :Suta la suta! Nu cred ca in aceste doua domenii ai mari sanse sa dai faliment.
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Ce super putere ti-ai dori sa ai?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-ย :ca toti cei pe care ii cunosc sa fie sanatosi! Asta ar fi cea mai mare super putere a mea. Dar daca ne luam de fantezie atunci cred ca as vrea toate calitatile lui SuperMan.
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :wow! Ce raspuns.
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Ce te motiveaza pe tine?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-ย :voi spune direct - Banii!
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Daca ai avea ocazia sa organizezi un concert pe cine ai chema?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-ย :In primul rand pe Miyagi & Andy Panda, iar mai apoi pe toti.
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuuย :Cum ai descrie tu succesul in viata?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-ย :Esti matur, ai o femeie care te iubeste si doi sau chiar trei copii bravi! Ai un cont in banca incit esti capabil sai intretii pe toti pina la batrinete si tot ghinionul din lume va ocoleste!
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuu:Ce parere ai despre bullying in scoli si cel din viata de zi cu zi?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-:intr-un singur cuvint e o porcarie!
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปย @Cretuu:Daca ai avea ocazia sa dai timpu inapoi l ai da?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-:Sincer da! Numai cu o conditie - sa am mintea asta de acum)
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuu:Chiar am aflat lucruri faine despre tine acum sa trecem la intrebari despre comunitate.

ย 

๐Ÿ†Joci Leagueoflegends?๐Ÿ†

๐Ÿ†Leaguecs organizeaza o competitie hai si castigaย ๐Ÿ†

๐Ÿ†Competitie๐Ÿ†

league.jpg.8180828df614e3b0c9f7e77f0854fa9f.jpg

ย 

  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuu:Cine te-a adus pe comunitate sau cum ai aflat tu de ea?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-:Defapt singur am venit! Jucam pe serverul PAC din comunitate si asa uite ca am ajuns pe forum.
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuu:Cum ti se pare comunitatea?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-:Nota 10+ un design placut, ce tine de staff si membri baieti bravi !
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuu:Ai schimba ceva la comunitate?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-:Cred ca da, sunt citeva nuante mici, insa revin cu niste propuneri!!
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuu:Ti ai facut "amici" pe comunitate?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-:Eu pe toti ii consider amici)) insa asa ca comunicam asa seara de seara, nu din pacate!
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuu:Care a fost prima ta reactie cand ai intrat pe ts comunitati?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-๐Ÿ˜ฎ multime de canale! Insa aranjate frumos, supportul de nota 10 am fost ajutat! Si membrii depe servere prietenosi, ai cu cine tine o vorba.
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuu:Ai vrea sa saluti pe cineva din comunitate?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-:Da! Va salut pe toti si va doresc tot binele din lume.
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuu๐Ÿ˜ฎ dedicatie de final care defineste comunitatea?
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-:Nu as spune ca defineste comunitatea! Dar sa fie o lectie pentru ea! Din pacate e in rusa.
  • ๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘ฑ๐Ÿป @Cretuu:Multumesc pentru interviu iti doresc tot binele si iti urez mult noroc in viata si poate o sa ajungi candva in Dubai.
  • ๐Ÿ‘ฑ๐Ÿปโœ๐Ÿป๐Ÿ‘จ๐Ÿปโ€๐Ÿ’ป @-=Marlboro=-:Multumesc frumos si tie numai bine! Sa ai parte de o seara frumoasa.

ย 

ย 

Ii multumesc lui @-=Marlboro=-ย si voua ca a-ti citit acest interviu.

Acordati o nota de la 1 la 10

ย 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat ศ™i este รฎnchis pentru alte rฤƒspunsuri.

  • Navigare recentฤƒ ย ย 0 membri

    • Nici un utilizator รฎnregistrat nu vede aceastฤƒ paginฤƒ.
×
×
  • Creeazฤƒ nouฤƒ...

Informaศ›ii Importante

Termeni de Utilizare & Politicฤƒ Intimitate