Sari la conținut

[Interviu] AdR - Editie Speciala -


Blu3HaSky

Postări Recomandate

V83hQoV.png

 

Bine v-am gasit la un nou interviu  in cadrul proiectului LeagueCS Interview ! 

In acest interviu suntem alaturi de  @AdR

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Hai salut si bine te-am gasit AdR !
  •                       eGMa81P.png @AdR • Salut
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Astazi vei participa la un nou interviu marca Leaguecs.Un nou episod plin de intrebari , entuziasm si curiozitati ! Vor fi câteva intrebari din viata de zi cu zi, câteva din viata online si câteva despre legatura ta cu Leaguecs, 
    esti pregatit sa incepem ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Sigur
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  : In primul rand am dori sa te cunoastem ,care este numele din spatele acestui pseudonim, câti ani ai si de unde esti?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Adrian Sima sunt din Satu Mare si am 26 de ani
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ai vreun hobby ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Imi place tare mult sa pescuiesc si uneori sa gatesc
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce studii ai, unde lucrezi în prezent si unde ti-ar placea sa o faci in viitor?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Sunt Economist si am propria afacere in viitor mi-ar placea sa acumulez mai multe cunostinte,teoretic si dupa sa le pun si in practica...Si am terminat si pshiologia
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Foarte frumos , ma bucur pentru tine ! Crezi ca ai putea sa iti faci o mica descriere personala ? Printr-o fraza sau din cateva cuvinte ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Despre mine nu pot sa fac o descriere.Faptele mele vorbesc pentru mine !
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Cum treci de obicei peste momentele mai grele?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Peste momentele grele nu treci niciodata.Incerci sa le uiti ,dar mereu o sa apara acel ceva care iti aduce aminte de anumite persoane pierdute (decedate) sau pierdute din alte cauze
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce ne poti spune despre casnicie , copii si mai ales despre noul nascut ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Pentru mine atat nevasta cat si cei 3 copii ai mei sunt ingeri mei pazitori si cred ca eu pentru ei sunt la fel .Casnicia mea merge pe foarte multa incredere respect bun simt si adevar.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Am vazut ca sunt foarte frumosi copii tai, cum ii cheama si noul nascut este fata sau baiat ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Toti 3 sunt baieti Pe cel mare il cheama Eduard Madalin, pe mijlociu il cheama Rafael George si pe cel mic Elisei Matei
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce inseamna pentru tine cuvantul : ' Familie ' ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Educatie si binecuvantare
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Stiu ca este greu , casnicia , 3 copii , locul de munca , dar totusi asta este o familie ! Ce iti place sa faci in timpul liber ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Acuma in timpu liber ori intru pe leaguecs sa stau pe teamspeak3 ori ma uit la un film dar nu prea mai este mult timp liber
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Asta cam asa este  drag prieten ! Colectionezi obiecte sau fel si fel de lucruri
  •                       eGMa81P.png @AdR • Nu am acest obicei
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Da detin mai multe vehicule dar nu am o preferinta nu imi place viteza si de multe ori prefer sa nu conduc eu
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ai vreo sarbatoare speciala care iti place ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Nu
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie? Daca iti mai amintesti bineinteles ! 
  •                       eGMa81P.png @AdR • Am luat tractoru lui tata si am mers la discoteca cu vreo 40 de insi in remorca si am dat foc la  sura lui bunica..
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Cred ca e cel mai tare lucru pe care l-am auzit ! Cum arata pentru tine “O viata perfecta ”?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Viata perfecta este cea de azi sa fi liber sa ai tot ce vrei si sa ai pentru cine munci sa ajuti cat mai multi oameni.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Care consideri ca este cea mai importanta calitate a unui om ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Educatia
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce parere ai despre pshiologie ? Crezi ca repara unele lucruri sau macar le rezolva partial ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Le rezolva partial un obiect stricat nu mai poti sa il repari si daca il faci nu functioneaza pentru mult timp .Te ajuta sa treci peste momentele mai grele dar tot iti ramane o aschie
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce zodie esti si care este anotimpul tau preferat ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Iarna imi place sunt balanta
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Urmeaza o serie de intrebari distractive si putin captivante :  Ce ai face daca ai fi pe o insula pustie ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Cred ca m-as adapta situatiei
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce te arde fara sa fie cald  ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Frigiderul  ! ?... am eu o vorba arde-te-ar firgiderul
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Pe-aproape,dar da se poate baga ardeiul iute in frigider !  Buna vorba apropo ! Incepem cu o alta intrebare de genul : Pe un Gard sunt 5 ciori , un vanator impusca una , cate mai raman ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Normal nici una.Doar daca ramane aia impuscata agatata de gard 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Normal daaa, niciuna pentru ca celelalte se sperie si zboara ! Daca ai organiza un concert de genul Neversea Tomorowland , pe cine ai chema ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Iti dai seama ca as vinde bilete si as face o avere 🤑... Doar eu as intra pe gratis
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  O ultima intrebare de genul : Daca ai locui la o casa într-o padure si ai pleca dupa lemne, m-ai vedea în tricou si în blugi, care-ar fi reactia ta?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Este o reactie de moment deci as reactiona pe moment

 

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Am aflat lucruri superbe si interesante despre viata ta cotidiana si privata,ne-am distrat un pic si ne-am amintit de tinerete ,dar hai sa trecem la locul unde te-am cunoscut,viata online.De la ce vârsta ai inceput sa utilizezi un calculator?Ce te-a atras si te-a mentinut in acest mediu?
  •                       eGMa81P.png @AdR • nu mai stiu de cand am inceput sa stau pe un pc .doar stiu ca primul meu pc avea in jur de 100 kg si era cat un dulap .mia placut tot timpul sa cunosc oameni noi ,sa schimb pareri si sa imi fac o ideie despre mine
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Prima reactie cand ai intrat pe internet ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Nu mi sa parut asa de tare pe vremea aia internetu mergea incet si mereu eram nervos ca trebuia sa astept,Dar asteptam mereu pentru ca era hi5, Poze manevre
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Am si uitat de acel site , doamne...Care este parerea ta despre acest mediu online , internetul in mare parte , crezi ca evolueaza  in bine , sau era mai bine inainte ,lucrurile usoare , fara acest internet , unde oameni , dupa parerea mea au fost mai deschisi .
  •                       eGMa81P.png @AdR • E mai bine sa cunosti oameni personal in viata online sunt multi ,dar putini cu coloana vertebrala
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Aici e un punct adevarat  ! Consideri ca ai legat prietenii in acest Mediu Online ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • da
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  La ce te pricepi cel mai bine? Care este Experienta ta in mediul online ? ( Site , Jocuri ,Chesti ce tin de acest mediu Online )
  •                       eGMa81P.png @AdR • cel mai bine ma pricep sa vorbesc cu oameni si sa calmez spiritele

 

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Incepem cu intrebarile legate  Comunitatea LeagueCS! Cum ai ajuns in aceasta Comunitate , care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Am intrat dupa mult timp sa ma joc un public si am dat de sv lui @X-Tream relax.leaguecs.ro am vrut sa jucam un mix si  mi-a lasat sa joc in locul lui si atunci am decis ca aceasta comunitate merita o mana de ajutor din partea mea si am inceput sa muncesc .Comunitatea este ok in momentul de fata este cea mai mare comunitate de gaming din romania si eu sunt foarte multumit de tot staff-ul  actual si ce care a fost in trecut au pus toti umarul la treaba si se vede .
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce Grad detii pe aceasta comunitate in momentul de fata si consideri ca a durat mult timp pâna ai castigat încrederea CONDUCERII ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Sunt fondator principal si am muncit mult pana am ajuns la acest grad
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ai avut parte de conflicte cu alte persoane din STAFF ? Daca da , cum s-a calmat situatia ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Discuti au fost si vor fi mereu .Dar mereu trecem peste
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Consideri ca ai legat prietenii pe LEAGUECS ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Eu asa cred o sa vedem cati dau reply la interviu 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky • Cu ce membru/membri ti-ai dorii sa te vezi si in realitate?!
  •                       eGMa81P.png @AdR • Pai as vrea sa ma intalnesc cu x-tream spp si dupa cu mai multi 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Cum decurge o zi din viata ta ca Fondator LeagueCS ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • Nu e ceva special daca pot sa intru intru daca nu nu.... suntem multi si ne completam unul pe altul
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce parere ai despre structura comunitatii noastre si despre staff-ul actual?
  •                       eGMa81P.png @AdR • toti facem ce putem ca sa fie totul sub control si sa mearga bine moara
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce parere ai despre administratia comunitatii? Poti enumera 3 membrii din STAFF ce iti sunt prieteni si isi fac treaba?
  •                       eGMa81P.png @AdR • prieteni nu am ,Dar pot enumera unul singur care stiu ca face treaba si o sa faca pana murim
     @OriGinaL'POWER 
    rusia - power  
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Dorim sa vedem parerea ta despre unii membri din staff ! Ce parere ai despre Domnul detinator @X-Tream ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • este sincer si direct
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Parerea ta  despre @NeRvOaSa
  •                       eGMa81P.png @AdR • e prea nebuna 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce parere ai despre tanarul @manDarikees. ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • e adoptat
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Ce parere ai despre colegul tau @Blu3HaSky ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • pune prea multe intrebari
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  Uite ca am ajung si la finalul acestui interviu ! Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari, totodata ma bucur ca ai acceptat invitatia mea la acest interviu.  Ce mesaj ai pentru Membrii LeagueCS ?
  •                       eGMa81P.png @AdR • ii pup pe toti si sa faca treaba sa fim nr1 mondial

 

BackStage •

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  gata...
  •                       eGMa81P.png @AdR • gata ? 
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  mai am daca vrei ... glumesc esti un scump 
  •                       eGMa81P.png @AdR • numa bine ca amu mi-o ajuns pizza
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky •  baga mare ! sa ai pofta

      

 

 

6U8lVOg.png  Acesta a fost interviul realizat de catre membrii LeagueCS :  @Blu3HaSky & @AdR

  vgpWRDb.png  Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre @AdR ?

 Z8Bm8on.png  Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Pufuletele no1 ❤️. Ma, cu toate ca au mai fost tensiuni intre noi, tot tin sa-ti reamintesc ca m-am inteles cu tine mai bine decat cu fratii mei. Ai o vrajeala in tine de spargi normele :))=))

 

PS: Frumos interviu! Cel mai bun reporter de pana acuma pe LeagueCS. Felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate