Sari la conținut

[Cerere Grad] - Iulian


Postări Recomandate

Nume : Iulian

Vârstă :  20

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Să ajut comunitatea

Ce sectiune dorești spre moderare? : Multimedia

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Ma voi ocupa si verifica toate topicuri daca aceste respectă regulamentul, voi posta .

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  Sunt nou pe aici, consider că activitatea mea a fost una decenta și mi-am dat silința din primul moment să ajut la consolidarea comunității 

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Sigur ca da, e ceva normal

Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Oricine ar trebui sa fie

Alte precizări : Vreau sa le mulțumesc tuturor care își rup o bucatica din timpul lor pretios pentru a arunca un ochi aici.

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am vazut eu in activitatea ta ai 2-3 posturi in ultimele 2 zile, in rest, iarasi lipseste activitatea. 

In celelalte cereri ti s-a mai spus de multe ori ca trebuie sa faci topicuri noi, nu doar reply-uri la jocuri si playlist.

Dupa parerea mea, inca nu e de ajuns

In schimb ai activitate la design, deci e ok gradul pe care il ai acum 

:CONTRA:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ținând cont de faptul că ai mai avut cereri în trecut și la toate ai fost respins pe motivul lipsei de topicuri si posturi , văd că nici acum nu ai înțeles mesajul nostru.

Dacă ai fost respins,trebuia după să mărești foarte mult activitatea dacă chiar îți doreai acel grad.Ai fost respins de 3 ori pe același motiv.Eu cred că tu nu ai înțeles motivul pentru care nu ai fost acceptat.

:CONTRA:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Livia a spus:

Din cate am vazut eu in activitatea ta ai 2-3 posturi in ultimele 2 zile, in rest, iarasi lipseste activitatea. 

In celelalte cereri ti s-a mai spus de multe ori ca trebuie sa faci topicuri noi, nu doar reply-uri la jocuri si playlist.

Dupa parerea mea, inca nu e de ajuns

In schimb ai activitate la design, deci e ok gradul pe care il ai acum 

:CONTRA:

:CONTRA:explicatia mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate