Sari la conținut

Neymar s-a apucat de cântat la pian în timpul izolării. Ce melodie celebră a ales brazilianul


IoNuT™

Postări Recomandate

Brazil Training Session

 

Sportivii din întreaga lume caută diverse activități inedite pentru a trece mai ușor peste izolarea impusă de pandemia de coronavirus, iar printre aceștia se află și Neymar, fotbalistul lui PSG.


Starul brazilian a postat pe rețelele de socializare un videoclip în care cântă la pian melodia "All of Me", a americanului John Legend.

 

Neymar nu se află la prima astfel de apariție
"Equalizer" e azi, de la 20:00 în Digi Online, pe canalul Film Now! Descarcă aplicația și poți urmări filmul cu Denzel Washington pe telefon sau tabletă

În 2016, Neymar i-a anunțat pe fanii săi că s-a apucat de cântat și va lansa prima lui piesă.

Starul de la Barcelona anunța la acel moment, pe contul personal de Twitter, că și-a început cariera muzicală și că va împărtăși cu fanii săi noua piesă: "Prieteni, miercuri îmi voi începe cariera de muzician și voi împărtăși prima mea melodie pe facebook", a sunat anunțul starului brazilian, pe Twitter.

Neymar s-a făcut remarcat și atunci când a apărut în videoclipul lui Michel Telo, "Ai se eu te pego".

 

 

 

 

sursa:               DigiSport

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate