Sari la conținut

[Acceptat] » Cerere Moderator Animalix


Animalix

Postări Recomandate

  • Nume :  Cosmin Eduard 
  • Vârstă :  20
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Să ajut comunitatea
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : Multimedia
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Ma voi ocupa si verifica toate topicuri daca aceste respectă regulamentul, voi posta .
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  Sunt nou pe aici, consider că activitatea mea a fost una decenta și mi-am dat silința din primul moment să ajut la consolidarea comunității 
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Sigur ca da, e ceva normal
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Oricine ar trebui sa fie
  • Alte precizări : Vreau sa le mulțumesc tuturor care își rup o bucatica din timpul lor pretios pentru a arunca un ochi aici.
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Într-un timp cat mai scurt ma voi alătura si pe TS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut propuneri din partea ta, posturi ai facut ( cu siguranta vei face mai multe de acum ). 

Avand in vedere ca avem nevoie de staff putem trece cu vederea ca nu ai zilele necesare pe forum.

:PRO:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca ai o maturitate destul de buna , o sa trec cu vederea ca nu ai cele 14 zile vechime pe contul tau , sper sa te ti de treaba din partea mea ai Pro ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate ca, asa cum au spus si colegii mei, din felul în care ai facut aceasta cerere pari un om matur, sunt de părere ca trebuie sa respectăm regulamentele pentru toata lumea, indiferent de avantaje. Ai fi putut sa astepti încă 4 zile si sa faci cererea. 

:CONTRA:din partea mea.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

PRO - Caracterul unui om nu se contabilizează în zile. I-am urmărit postările și pare un băiat cu capul pe umeri, devotat și implicat. E genul de om pe care mi-l doresc în staff-ul comunității. Sper că aparențele nu înșeală. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro, și eu am fost acceptat in staff cu 10 posturi, deci ce contează vechimea sau posturile când da dovada de seriozitate și a venit cu propuneri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate