Sari la conținut

[Acceptat] » Cerere Moderator LcS # Clauuu;


Postări Recomandate

  • Nume :  Claudiu
  • Vârstă :  26
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  Imi place comunitatea si doresc sa ajut in toate .
  • Ce sectiune dorești spre moderare? :  Care le aveti disponibile .
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Depinde de sectiunile ce le voi modera ... In primul rand ordine si disciplina . In al II-lea rand topicuri / postari etc ...
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Dupa cum se poate observa sunt cam nou pe-aici si nu prea am aratat multe :))) . 
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? : Sigur ca da
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Da .
  • Alte precizări : Hai sa facem ceva frumos .
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  Da
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai cine stie ce activitate, dar toate au un inceput.

Eu nu am vazut sa cauzezi probleme sau sa deranjezi pe nimeni, asa ca din partea mea ai un pro, succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar dacă ai warn am văzut ca ai ceva activitate, e cam dubios cum o sa îți dau pro, dar fie.

Citeste fiecare regulament in parte data viitoare ca sa nu mai fi avertizat. 
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am observat ai postat niste filme si in general tot la jocuri si playlist ai activat mai mult...

Chiar mi-as dori sa intelegeti ca nu asta inseamna activitate. Activitatea inseamna sa deschizi tu topicuri noi, nu sa dai reply-uri...

Ai mai venit cu o propunere, sa zicem un :PRO:, dar daca nu iti maresti activitatea nu ai mari sanse ( poti incepe de maine, nu trebuie neaparat sa astepti sa primesti gradul ) 

 

EDIT: Ca dovada ca ai un dezinteres maxim, de cand ai facut cererea si pana acum Ai un singur post facut... Chiar daca ti s-a spus clar de la toata lumea ca vrem activitate, tu nu te-ai implicat deloc... Nu cred ca te-ai implica nici daca ai numele colorat.. 

Am incercat sa-ti oferim o sansa si sa trecem cu vederea peste unele lucruri, dar daca voi nu vreti nicicum, asta e

:CONTRA:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acceptat ca moderator .

Te rog sa ma cauti pe ts3 ca sa iti dau mai multe detalii despre categoria pe care o sa o moderezi  sau in cazul in care nu esti o sa le primesti in privat. 

Topic inchis .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate