Sari la conținut

[Propunere &Sugestie] Multimedia


ArisTide

Postări Recomandate

  • Nume : ArisTide
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Propun pentru o noua categorie la subforumul  MULTIMEDIA - unde putem posta lucuri frumoase despre speech motivational si lucruri asemanatoare ce au la baza linkuri de youtube ! Am cautat sa fac o postare frumoasa si instructive despre cum ar trebui fiecare dintre noi sa ne asezam "Cearceaful inainte de somn" ,insa nu am unde! Am putea-o numi Despre lume ! Si as putea face modelul dupa care fiecare sa poata posta si despre ce !!
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? :Eu cred ca va fi o categorie vizitata si foarte utila ,multi vor putea viziona lucruri mult mai constructive pe langa desene animate si stiri despre seriale turcesti :))
  • D.ArisTide.jpg.9a4ce87076401a4e6f0f460a8cadb2ce.jpg

TTopic model.txt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu cât de mult ne-ar ajuta, dar nu înseamnă ca nu putem încerca să vedem  cum va fi activitatea pe aceea secțiune pe care ți-o dorești sa fie acolo.

La regulamente și modele nu știu dacă te-ai putea ocupa acolo deoarece eu și cu @Livia ne ocupăm de tot ce ține regulament și model.

Să zicem pro doar pentru că vreau să văd cum va fi activitatea în zona pe care ți-o dorești.

Iar cu regulamentul și modelul din aceea zonă ne vei da nouă mai întâi versiunea ta finală  cu regulament/model ca să vedem ce ai scris pe acolo și să vedem dacă mai putem schimba ceva, da, în mare parte regulamentul/modelul tău va suferii modificări după ce o sa ni-l trimiți mie și Liviei.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:PRO: pentru subforum (sa vedem daca merge ), dar cu mica observatie ca in aceasta categorie sa putem posta stiri care variaza de la moda, religie, gatit ( ca a mai propus cineva asta ) pana la politica si asa mai departe.

La o asemenea sectiune nu cred ca ar fi nevoie de model, ci doar de un regulament cum sunt si la celelalte sectiuni ( doar sa precizam despre ce se poate posta, cum am spus eu mai sus )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, CRD- a spus:

Nu știu cât de mult ne-ar ajuta, dar nu înseamnă ca nu putem încerca să vedem  cum va fi activitatea pe aceea secțiune pe care ți-o dorești sa fie acolo.

La regulamente și modele nu știu dacă te-ai putea ocupa acolo deoarece eu și cu @Livia ne ocupăm de tot ce ține regulament și model.

Să zicem pro doar pentru că vreau să văd cum va fi activitatea în zona pe care ți-o dorești.

Iar cu regulamentul și modelul din aceea zonă ne vei da nouă mai întâi versiunea ta finală  cu regulament/model ca să vedem ce ai scris pe acolo și să vedem dacă mai putem schimba ceva, da, în mare parte regulamentul/modelul tău va suferii modificări după ce o sa ni-l trimiți mie și Liviei.

 

Multumesc  pentru pro , am pus un txt in topic daca l-ai observant !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 46 minute, Livia a spus:

:PRO: pentru subforum (sa vedem daca merge ), dar cu mica observatie ca in aceasta categorie sa putem posta stiri care variaza de la moda, religie, gatit ( ca a mai propus cineva asta ) pana la politica si asa mai departe.

La o asemenea sectiune nu cred ca ar fi nevoie de model, ci doar de un regulament cum sunt si la celelalte sectiuni ( doar sa precizam despre ce se poate posta, cum am spus eu mai sus )

Este un txt pus acolo unde puteti citi regulament si model daca e nevoie !!Multumesc 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, ArisTide a spus:

Multumesc  pentru pro , am pus un txt in topic daca l-ai observant !!

Acel txt nu merge.

Te-as ruga sa nu mai faci reply-uri aiurea cu multumiri. Daca doresti sa multumesti poti lasa o reactie. Risti sa fii sanctionat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun , categoria a fost adaugata , rog pe @Livia sau @CRD- sa se ocupe personal de regulament . 

@ArisTide daca vrei sa ai acces pe aceea categorie te rog sa ma cauti tinand cont de faptul ca propunerea a fost a ta dar de regulament se vor ocupa exlusiv cei doi mentionati mai sus . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate