Sari la conținut

[Interviu] MeDeLe


PoSeDaTuL

Postări Recomandate

Atâta de bine mi-a mers la sală și mă gândeam să meargă bine si interviul acesta. Haideți să îl cunoaștem pe @MeDeLe

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Seara bună ! Îți mulțumesc că ai acceptat invitația mea, de a te cunoaște mai bine

wPZZihA.pngeMe: Si eu iti multumesc de invitatie

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care este numele tău, câți ani ai și de unde esti?

wPZZihA.pngeMe: Numele meu este Madalin am 27 de ani sunt din Iasi dar momentan locuiesc in Italia  - Roma

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce studii ai? Și unde Lucrezi?

wPZZihA.pngeMe: Am absolvit liceul sportiv , iar momentan nu lucrez sunt in vacanta

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cand erai mic, ce doreai să devii?

wPZZihA.pngeMe: Sincer nu cred ca mi-am dorit sa devin ceva sau cineva dar la un moment dat mi-am dorit sa fiu cel mai bun jucator de cs1.6 si dota ca orice copil cu varsta cuprinsa intre 10-15 ani 😆 caruia ii place gameingul in general

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care sunt pasiunile tale?

wPZZihA.pngeMe: Imi place sa gatesc , pescuitul , rugby si nu in ultimul rand cs/dota

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Unde ti-ai dorii sa mergi pentru o perioada lungă de timp?

wPZZihA.pngeMe: Sincer cred ca singurul loc pe care mi-as dorii sa stau si sa locuiesc ar fi America in oricare stat

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care este mâncarea ta preferata?

wPZZihA.pngeMe: Mancarea golanului ... cartofi prajiti cu oua :))

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: AI 27 de ani, se anunță ceva nuntă?

wPZZihA.pngeMe: Nu cred ca o relatie se bazeaza doar prin simplu fapt ca te-ai dus in fata preotului sa ii spui ca doresti sa fii cu persoana respectiva consider ca timpul va decide tot 😆 inca nu am cerut`o de nevasta daca asta a fost intrebarea mai exacta )

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum te-ai descrie in cateva cuvinte?

wPZZihA.pngeMe: Niciodata nu am reusit sa raspund la intrebarea asta 😆 imi vine greu sa ma descriu las alte persoane sa ma descrie

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce genuri de filme îti face placere sa le vizionezi?

wPZZihA.pngeMe: Frecventez Netflix nu am o categorie speciala de filme dar imi plac foarte mult filmele/ serialele politiste

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum decurge o zi din viata ta?

wPZZihA.pngeMe: Dimineata un gand bun la o cafea, depinde.. poate fii la o terasa sau pe o banca intr`un parc plimband cainele. Urmatoarele lucruri vin de la sine, nu am un program fix

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Spune-mi 2 Calități si 2 defecte

wPZZihA.pngeMe: Nu stiu sa iti spun decat defecte calitati nu sunt in masura sa le enumar deoarece nu le gasesc ) sunt prea naiv si greutatea mea bate in 100 kg daca te referi si la defectele fizice

 

Acuma începem cu câteva întrebări legate de comunitatea LeagueCS

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: De ce ai ales comunitatea aceasta?

wPZZihA.pngeMe: aceasta comunitate imi vine bine dar nu am ales in mod special ca are ceva anume eu m`am regasit cu prieteni vechi aici

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce parere ai despre administratia comunitatii?

wPZZihA.pngeMe: Sincer nu am avut nici o problema cu sefi  cererile mi-au fost ascultate si luate in considerare sper si nu cred ca vor aparea probleme pe viitor

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Poti enumera 3-5 membrii din STAFF ce iti sunt ”prieteni” (amici)? Si sa ne spui, de ce i-ai ales pe acestia?

wPZZihA.pngeMe: sincer nu pot enumera 3-5 prieteni consider ca pentru toate este un inceput , dar ce-a mai buna prietenie incepe cu o injuratura/bataie 😆 cei care m-au ajutat foarte mult sunt @X-Tream și @AdR

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce părere ai despre acest interviu?

wPZZihA.pngeMe: prin acest gen de interviu poti conoaste persoanele mult mai usor , iar pentru un viitor cat mai indelungat e bine sa stii langa cine iti petreci timpul

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Iti multumesc că ai acceptat invitatia mea, de a te cunoaste mai bine, atât eu cât și colegii tăi ! Seară bună ”

wPZZihA.pngeMe: Multumesc de invitatie , Salut !

 

Acesta a fost interviul PoSeDaTuL - eMe


Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un
"Like"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate