Sari la conținut

[Interviu] ArisTide


PoSeDaTuL

Postări Recomandate

După atâtea săptămâni de inactivitate, astăzi am apucat să termin un interviu. Haideți să îl cunoaștem pe

@ArisTide

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Salutare Tinere ! Iti multumesc ca mi-ai acceptat invitația la acest interviu !

wPZZihA.pngArisTide: Salutare !

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care este numele tău, câți ani ai și de unde esti?

wPZZihA.pngArisTide: Alexandru ,30 de ani Constanta!

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce lucrezi?

wPZZihA.pngArisTide: : Ship Yard Constructons( Domeniul naval )

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Frumos, se aude de încă un Titanic? :))

wPZZihA.pngArisTide: Se aud mai multe ; construim vapoare /platforme /eoliene !!

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Cand erai mic, ce doreai să devii?

wPZZihA.pngArisTide: Fotbalist ..am esuat /apoi pictor insa mi-am pierdut rabdarea acum vreau sa devin bogat insa trebuie sa bag munca !

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Ce copilărie ai avut? Cu ce trăznăi?

wPZZihA.pngArisTide:  Una plina de ploi si vant !

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care sunt pasiunile tale?

wPZZihA.pngArisTide: Fotografia !

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Care este mâncarea ta preferata?

wPZZihA.pngArisTide: In general mancarea buna !! de preferat pastele !

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Unde ti-ai dorii sa mergi pentru o perioada lungă de timp? De ce?

wPZZihA.pngArisTide: Puntacana/republica dominicana - loc linistit lin de soare si viata !

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Având in vedere că ai o vârstă așa frumoasă, nu se aude de o nuntă ceva?

wPZZihA.pngArisTide: De la anul vedem...cred ca buna intelegere dintre doi oameni mentin, nu o relatie si nu acele hartii !!

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Deci să ințeleg că nu ești singur, prezinnt-o pe viitoarea nevastă

wPZZihA.pngArisTide: Pai ne cunoastem de 16 ani , m-a ajutat sa ma ridic din cele mai adanci "gropi" , a trecut prin toate relele pentru ca a ales sa imi fie alaturi. Este un suflet minunat si din aceasta cauza ii sunt dedicat ei si fericirii ei ! Numele ei este Florentina

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Ce genuri de filme îti face placere sa le vizionezi?

wPZZihA.pngArisTide: Clasicele - gladiator / troia / s.a ; moderne seriale - black list/peaky blinders / s.a

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Cum te-ai descrie in cateva cuvinte?

wPZZihA.pngArisTide:  Ambitios /orgolios /incapatanat / sufletist /rasist ...etc...de neinteles !!

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Cum decurge o zi din viata ta?

wPZZihA.pngArisTide: Pai momentan ...ziua dorm ,noaptea lucrez /acasa in vacanta - ma trezesc la 8 beau cafeaua - plimbari /adunari la remi si filme , seara in intimitatea familiei si...cam atat !

 

Acum o să incepem cu cateva intrebari legate de forumul nostru LeagueCs

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:De ce ai ales comunitatea aceasta?

wPZZihA.pngArisTide: Pai am ales comunitatea pe 9 iulie 2018 , cand am redeschis server de cs / am revenit acum 3/4 luni deaorece am gasit-o total schimbata si pusa la punct !

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce parere ai despre administratia comunitatii?

wPZZihA.pngArisTide: Pot spune ca totul merge foarte bine , raspunsurile se acorda rapid  ; pe scurt Punctualitatea este la ordinea zilei !

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Poti enumera 5 membrii din STAFF ce iti sunt ”prieteni” (amici)? Si sa ne spui, de ce i-ai ales pe acestia?

wPZZihA.pngArisTide: Nu pot face acest lucru deoarece , nu prea am avut timpul necesar sa cunosc membrii stafului indeajuns de bine , poate doar pe Adi care ma ajutat cu serverul si pe Nervoasa care a fost mereu prompta la cererile mele !

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Ce trebuie schimbat comunitatii? Atat Forumul cat si TS-ului?

wPZZihA.pngArisTide: Nimic ,cred ca totul este asa cum ar trebui sa fie !

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:Ce părere ai despre acest interviu?

wPZZihA.pngArisTide: Foarte bune intrebarile !!

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Iti multumesc că mi-ai dat de lucru pentru interviuri )    Îți doresc o după-masă frumoasă

wPZZihA.pngArisTide: Si eu iti multumesc ,te salut numaide bine !!  😘

 

Acesta a fost interviul PoSeDaTuL - ArisTide


Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un
"Like"

 

PS: Dacă dorești un interviu, Nu ezita să mă cauți pe FORUM sau TS.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate