Sari la conținut

[Interviu] kulkat


PoSeDaTuL

Postări Recomandate

Astăzi îl avem invitat pe @kulkat

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Salutare Dragă Tinere ! 

wPZZihA.pngkulkat: Salutare si bine te am gasit pe tine si pe restul membrilor.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: TE rog să ne spui, Cum te numești, câti ani ai si de unde esti?

wPZZihA.pngkulkat: Ma numesc Ionut Valentin, am 18 ani si sunt din Galati.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Care sunt pasiunile tale?

wPZZihA.pngkulkat: Pai...nu stiu cum sa le iau in ordine..dar sunt sala, jocuri si fotbal-ul intre prieteni.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Unde ti-ai dorii sa mergi pentru o perioada lungă de timp?

wPZZihA.pngkulkat: In acel loc unde nu e zare de pas de om si liniste.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum te-ai descrie in cateva cuvinte?

wPZZihA.pngkulkat: Un om corect, linistit cateodata dar de multe ori ma enervez repede din chestii banale...Sunt genul de om care acorda incredere oricarei persoane si ajung de multe ori sa imi para rau de asta.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL:  Spune-mi te rog, 2 calități  și 2 defecte

wPZZihA.pngkulkat: 2 calitati cred ca sunt increderea si iubirea pe care o ofer persoanele din jurul meu.

 Un defect ar fii ca ma enervez repede cateodata si altul ca ajung sa "sufar" din cauza persoanele pe care le credeam "fratii" si le am acordat incredere si iubire.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce muzică asculți? Artistu preferat?

wPZZihA.pngkulkat: Ascult Rap, nu am un artist preferat...dar pot enumera cativa: Nimeni Altu, zmeu ninja, rappa, cheloo.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Cum decurge o zi din viata ta?

wPZZihA.pngkulkat: Pai acum sunt acasa in romania, e cam asa: Ma trezesc pe la 11, mananc..mai uit la un film daca e dupa ma duc sa mananc si dupa intru sa ma joc daca nu e sa plec undeva.PE la 20 ma uit la serial si dupa ma pun sa dorm pe la 23.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Continuă versul :

”Tank sunt ca un tank...”

wPZZihA.pngkulkat: Nu stiu, e manea?

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ai pierdut 1000e aia e

wPZZihA.pngkulkat: Banii nu au valoare.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Acum o să incepem cu cateva intrebari legate de forumul nostru LeagueCs

wPZZihA.pngkulkat: Cu mare drag.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: De ce ai ales comunitatea aceasta?

wPZZihA.pngkulkat: Pai sa intamplat sa intru random la un mix prin intermediul unui prieten...si mi a placut..si am zis sa incerc sa raman aici chiar daca sunt unii din staff care nu isi au locul aici.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Poti enumera 5 membrii din STAFF ce iti sunt ”prieteni” (amici)? Si sa ne spui, de ce i-ai ales pe acestia?

wPZZihA.pngkulkat: Pai ma inteleg ok cu "XXSeniorXX" , "Domnul D" " Lucian" "Panic" si Senzor cred. I-am ales deoarece sunt corectii si stiu ce e ala respect.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce trebuie schimbat comunitatii? Atat Forumul cat si TS-ului?

wPZZihA.pngkulkat: pe forum mai multa activitate si scosi toti din staff care nu isi fac treaba sau nu intra cu zilele sa se alature persoane noi si dornice. Pe ts organizarea...si regulamentul...se jigneste mult in zona mix si nu poti bana playeri ca nu e ok..asa spun "fondatori".â

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce mesaj ai pentru membrii comunitatii Leaguecs?

wPZZihA.pngkulkat: Va doresc tot binele din lume si multa sanatate ca e mai scumpa ca toate si efectul glontului direct pe cap.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Ce părere ai despre acest interviu?

wPZZihA.pngkulkat: Unul de nota 20, ca de 10 e trecut de mult..vreau sa iti multumesc pentru el si pentru timpul acordat.

 

Ho21Keg.pngPoSeDaTuL: Îți mulțumesc și eu că ai avut răbdare după un om bătrân ca mine 

îți doresc multă sănătate, că asta e cel mai important !

O seară plăcută Tinere !

wPZZihA.pngkulkat: Si eu iti multumesc pentru timpul acordat si restul. Multa sanatate si tie! Multumesc, la fel.

 

Acesta a fost interviul PoSeDaTuL - kulkat


Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un
 "Like"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate