Sari la conținut

[Cerere Grad] - mbir ^ coguD


Postări Recomandate

 Numele tău : mbir ^ coguD

 Vârsta ta : 21 ani

 Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: Promovari pe youtube cu diverse gameplay-uri.

 Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : Informatii utile, continuarea promovarii in retelele de tip social media si probabil dezvoltare.

 Ești recomandat de cineva de pe comunitate? : @John @ Anormalii

 Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie): vara2024

 UniqueID : TZ6pJLHzTD+F+zwMc8TCjP176aU=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar astăzi am interacționat amândoi, însă îmi place modul de gândire, pro și succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:
Stiu ca "te-ai laudat" la mine ca-n trecut ai fost Suporter sau nu mai stiu eu ce grad, 
asta dupa ce-ti scosesem tagul de REBELII deoarece specificasei ca nu vrei sa te mai joci cs etc (vorbe in vant/la nervi) dar..
Comportamentul tau din seara respectiva cu anumite persoane de pe canal, personal nu mi-a placut si ma abtinusem cu greu sa nu-ti 
acord interdictie pe canal pentru caterinca foarte iesita din comun, avuta in momentul ala.
Nu mai spun de discutia tot la caterinca, de pe canalul AKA doar ca nu a durat prea mult deoarece m-am retras de pe canal, incat sa nu te mai aud.
Si-mi place ca pe canalul Rebelii ai fost cu nick Lautarul , pe Aka cu alt nick ( nu-l mai retin ) si acuma faci cerere de grad cu alt nume.. :)) 
Pana la urma cu ce nume vrei sa ramai pe comunitate ? Cu toate 3 sau cu asta? :)) Inteleg ca-i aceasi identitate dar totusi.. :)) 
Asta e parerea mea si raspunsul meu ,  daca restul te accepta si te primeste in staff n-am ce comenta alt ceva.
Doar ca personal caracterul tau , din ce am observat in acele 2 nopti nu-mi place. :) 
Multa bafta si mult succes ! 

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

Eu, deocamdată, nu te văd atât de interesat de comunitatea asta, având în vedere faptul că mai ai activitate și pe altundeva.

Să te văd stând mai mult pe aici și poate îmi voi schimba părerea.

Eu zic să mai intrii pe TeamSpeak pe comunitatea aceasta, ca să te mai cunoaștem și ca să vedem ce intenții ai.

Sper să nu iei personal acest lucru. Este strict propria opinie raportată la interacțiunea mea cu tine și cu ceea ce am mai căutat despre tine.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA, observ ca detii mai multe identitati. De curand m-ai contactat pe server cu o alta identitate, acum in cerere vii cu alt nume.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

:contra:

Motivele mai sus !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu cum ai mei colegi dau pro la asemenea situație, eu unul sunt #contra, argumentele ți le-a menționat Cosmina, identități multiple cât și lipsa de interes.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:RESPINS:

Motivele le ai specificate mai sus.

:locked:

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate