Sari la conținut

[Interviu] Dumii


manDarikees.

Postări Recomandate

Salut! Haideti sa il cunoastem pe @Dumii

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Salutare! Iti multumesc ca mi-ai acceptat interviul ,si ne oferi sansa ,mie si celorlalti membri ai comunitatii, de a afla cate ceva despre tine!

wPZZihA.pngDumii: Cu mare drag! Salutare!

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Ne poti spune pentru inceput , cum te numesti si cati ani ai?

wPZZihA.pngDumii: Ma numesc Tudor Dumitrel,dar de mic copil,parintii mei mi-au spus Dumi. 
Am 22 ani,fac 23 in August.

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Unde lucrezi?

wPZZihA.pngDumii: In cadrul M A I - Jandarm.

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Care este parerea ta sincera despre comunitate? Ce crezi ca ar trebui sa se schimbe in cadrul forumului/serverelor?

wPZZihA.pngDumii: Am o parere foarte buna! Comunitatea are potential,unul foarte mare! Tot odata are si nevoie de staff,sa o ajute! 
Ar fi nevoie de mai multa activitate! Playerii sa fie atrasi intr un anumit mod,pe forum !!

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Ai vreun regret? Daca da,care este acela?

wPZZihA.pngDumii: Da. Ca m am increzut prea usor in anumite persoane,mai tarziu mi am dat seama...ca nu trebuia.

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Ai o relatie buna cu familia? Consideri ca intre frati este necesara intelegerea si iubirea?

wPZZihA.pngDumii: Am o relatie foarte buna! Este foarte necesara! Nu trebuie sa lipseasca .

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Aranjeaza urmatoarele in ordinea importantei lor in viata ta: fericirea, banii, dragostea, sanatatea, faima.

wPZZihA.pngDumii: Sanatatea , Dragostea , Fericirea , Banii , Faima.

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Care este acel lucru pe care ti l-ai dorit intotdeauna, insa nu l-ai capatat pana acum?

wPZZihA.pngDumii: Calmitatea , in cazuri banale,gen ma enerveaza un copilas sau etc...nu reusesc sa ma abtin prea mult.

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Daca ai fi pus sa alegi dintre , a avea foarte multi bani ,dar niciun prieten , si a fi mai putin instarit ,dar cu multi prietenii aproape, ce ai alege?

wPZZihA.pngDumii: La modul cel mai sincer ,sarac,dar cu prieteni buni aproape ! La bine si rau!

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Esti de parere ca un om se poate naste "rau" ,sau mai degraba ca faptele acestuia sunt o consecinta a unor experiente neplacute din trecut?

wPZZihA.pngDumii: Nu se naste rau. Se formeaza ' rau '. Asta conteaza mult de educatie,de comportamentul celor de langa el,mai ales al parintilor.

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Care este cea mai mare si importanta schimbare pe care doresti sa o faci in viata ta?

wPZZihA.pngDumii: Vreau sa imi cumpar propriul apartament !

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Cine/ce te motiveaza cel mai mult acum?

wPZZihA.pngDumii: Ambitia mea,sincer. Dar si parintii.

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Daca ai primi in acest moment 1 milion de euro, ce ai face cu banii intocmai?

wPZZihA.pngDumii: Apartament si o alta masina. ❤😂

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Spune-mi 2 lucruri pe care le-ai invatat observand comportamentul celor din jur si din tot ce ti se intampla tie/se intampla prietenilor tai.

wPZZihA.pngDumii: Sa nu am incredere in toata lumea,prea usor. Si am mai observat ca traim intr o lume plina de interese.

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Daca ai avea sansa de a incepe o viata noua,ai face-o?Si daca da,unde ai vrea sa iti faci viata?

wPZZihA.pngDumii: Nuuu! Sunt super multumit de asta !!

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Ce te ingrijoreaza cel mai mult cu privire la viitor?

wPZZihA.pngDumii: Momentan nimic. Fac 23 de ani. Lucrez. Ma intretin. Ma distrez. Imi traiesc viataaa.

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Care este cea mai mare provocare cu care te confrunti acum?

wPZZihA.pngDumii: Sa mi conving iubita sa ia permisul 😂😂. Sa faca scoala de soferi.

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Numeste 5 persoane de pe aceasta comunitate pe care le consideri demne de respectul si prietenia ta.

wPZZihA.pngDumii: Nervoasa ,Posedatul, Flipper ,Bogdy , xtReme.

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Spune-mi 2 calitati si 2 defecte de-ale tale.

wPZZihA.pngDumii: Calitati : intelegator/ma adaptez repede la necunoscut
Defecte : ma enervez destul de repede / pun prea repede suflet.

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Ce urasti cel mai mult in viata?

wPZZihA.pngDumii: Minciuna / perversitatea / lasitatea.

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Ca incheiere , te rugam sa adresezi cateva cuvinte celorlalti membrii ai comunitatii cu referire la viata/jocuri/prieteni/familie,etc.

wPZZihA.pngDumii: Ma bucur ca m ati primit printre voi! Ma bucur ca Flipper a luat decizia sa ne mutam aici! I am dovedit si lui,cum vreau sa va dovedesc si voua,ca nu am grad doar cu numele ca am. Va urez tot binele , spor in toate ! Sper sa ne si imprietenim mai mult ! 🙈❤ Toate cele bune! Va salut pe toti!

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Cum ti s-a parut acest interviu?

wPZZihA.pngDumii: Interviul mi s a parut relaxant,m am descarcat , daca pot spune asa,putin,de o energie ciudata. Esti bun in ceea ce faci,ai rabdare.
Si te am ales pe tine,crezand dupa poza si numele profilului tau de pe forum,ca esti fata!  ( :))))))) 😑 )

 

Acesta a fost interviul manDarikees. - Dumii

 

 

Ce nota acordati acestui interviu?

Daca ti-a placut,nu uita sa lasi un "Like/Ador"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, manDarikees. said:

wPZZihA.pngDumii: Interviul mi s a parut relaxant,m am descarcat , daca pot spune asa,putin,de o energie ciudata. Esti bun in ceea ce faci,ai rabdare.
Si te am ales pe tine,crezand dupa poza si numele profilului tau de pe forum,ca esti fata!  ( :))))))) 😑 )

Ești teroare:))

frumos interviu kw

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@manDarikees. mersi frumos ca ai acceptat sa ma tragi de limba! 

  Esti un baiat super ok,cu multa rabdare,parca te vedeam un fel de Catalin Maruta cand ma intrebai ! =))

Toate cele bune! 

   Nota 999+ din partea mea ! ❤️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate