Sari la conținut

Cerere Grad - RĂDUCU


Postări Recomandate

 Numele tău :RĂDUCU

 Vârsta ta : 25

 Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: Momentan niște posturi pe forum și pe teamspeak doar online că atat am avut momentan, dar vreau mai mult.

 Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : Cu orice este nevoie pe zona de teamspeak3, e punctul meu forte.

 Ești recomandat de cineva de pe comunitate? : Nu.

 Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie): Imi doresc sa fac parte din staff

 UniqueID : 4bc+/hqd+hjHJ18T6btfMnG41TU=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros:

Ai "PRO" de la mine, dar trebuie să remarc câteva aspecte:

1. Ai stat numai pe "mute" cât ai stat pe TS-ul acestei comunități. Pentru a fi în staff-ul Asistenței Tehnice, trebuie să ai sunetul și microfonul activate, pentru a putea comunica. 

2. Ești "migrator", din câte am observat, adică mergi pe mai multe comunități(și, de fiecare dată, stai pe "mute"). O regulă importantă pentru membrii staff-ului acestui proiect este aceea că membrii trebuie să fie loiali comunității, adică să nu aibă grade și pe alte TS-uri. M-aș bucura dacă ai fi serios și implicat în activitatea ta(asta dacă vei fi acceptat).

Mult succes, camarade!

 

Editat de Daimond Kane
  • Like 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Daimond Kane a spus:

:pros:

Ai "PRO" de la mine, dar trebuie să remarc câteva aspecte:

1. Ai stat numai pe "mute" cât ai stat pe TS-ul acestei comunități. Pentru a fi în staff-ul Asistenței Tehnice, trebuie să ai sunetul și microfonul activate, pentru a putea comunica. 

2. Ești "migrator", din câte am observat, adică mergi pe mai multe comunități(și, de fiecare dată, stai pe "mute"). O regulă importantă pentru membrii staff-ului acestui proiect este aceea că membrii trebuie să fie loiali comunității, adică să nu aibă grade și pe alte TS-uri. M-aș bucura dacă ai fi serios și implicat în activitatea ta(asta dacă vei fi acceptat).

Mult succes, camarade!

 

La faza cu migrator țin să te contrazic pentru că nu am grad pe niciun server de teamspeak3 (maxim 'premium') că mă cunosc, dar ca și grad de administare/asistență pe teamspeak3 nu a fost cazul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

:acceptat:

Te rog sa mă contactezi pe mine sau pe orice alt Support pentru a-ți putea acorda gradul.

:locked:

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate