Sari la conținut

[LCS ] - Miss & Mister Summer 2024


Postări Recomandate

  • Administrator

uImGc1N.png

Ca in fiecare an, comunitatea LeagueCS Romania organizeaza un minunat concurs pentru domni, domnisoare si doamne!
Pentru ca este perioada frumoasa a anului, unde totul este inflorit , cald si frumos  o sa avem un concurs tematic pentru Miss & Mister Summer 2024!

Premiile acestui concurs vor fii urmatoarele: 

animated-arrow-image-0103.gif BADGE SPECIAL MISS respectiv MISTER SUMMER 2024 + 1000 Puncte (Level) + Premium 45 zile
animated-arrow-image-0103.gif LOCUL II 700 puncte (Level) + Premium 25 zile 
animated-arrow-image-0103.gif LOCUL III 500 puncte (pt level) + 50 Reputatie + Premium 15 zile

 

Badges:

PYkCxcy.png uhKgPBK.png 

Cum te poti inscrie la acest concurs:

1. Trebuie sa ai cont pe LeagueCS.Ro si sa lasi un comentariu la acest topic cu urmatoarele:
- numele in viata reala (nu tot numele, merge si doar prenumele).
- varsta la data inscrierii (nu cat vrei sa ai tu peste 10 ani).
- judetul din care faci parte (daca vrei, poti sa pui si orasul).
- un singur link cu minim o poza cu tine, exact cum se specifica la punctul 2.
- o singura poza cu tine, cea cu tematica de vara ( la mare, la piscina , la iarba verde, la gratar , etc.) sa fie vizibila in comentariu.
- conturile făcute recent care dau like-uri la concurs, riscă să descalifice persoana în cauză.  

2. Urcatul pozelor se va face doar pe IMGUR sau POSTIMAGE si trebuie sa respecte urmatoarele:
- O poza in care ti se vede fata, cel putin.
- poza trebuie sa fie cu tematica de vara. 
- pe poza trebuie sa fie adaugat textul "Miss & Mister Summer 2024 by LeagueCS Romania".

 

Data limita de inscriere si votare: 05.07.2024. 
Castigatorii sunt cei ce strang cele mai multe reactii la comentariul sau!
Fie ca cei mai frumosi si populari membrii sa castige acest concurs!

-------------------------

Vă mulţumim că sunteţi alături de noi!


Vacanta Placuta / Distractie Placuta tuturor!

@Fondator, @Administrator, @Global-Moderators, @Moderators, @ GFX Designers, @Asistență Tehnică TS3, @ Manager Server, @LCS PREMIUM, @Scripters, @Members, @Addicted Members

  • Like 6
  • UP 1
  • Ador 7
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cătălin, 25 de ani, Craiova, București, Olt, Funcționar Public al Guvernului României

(p.s) Nu astept sa castig, ci doar sa particip si eu alaturi de ceilalti :) 

UIsOQLZ.jpeg

nyNvFw0.png

  • Like 15
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

                   Nume - Georgiana 

                   Vârsta - 27 ani

                   Județul - Prahova 

20230816-091958.jpg

  • Like 15
  • Ador 4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

Asa cum v-am promis, am revenit cu lista castigatoriilor. Vreau sa va multumesc tuturor pentru participatea voastra la acest concurs, si imi cer scuze pentru cei eliminati dar am fost destul de clara ca doresc sa se respecte niste regulii.

Lista cu cei ce au fost eliminati din concurs :

@Alexandru06 @ LCS
@Popeloo
@Codatu # PGL
@PlayZeeK. # GFX
@I must teach you
@disiznogud

Nu am personal nimic cu nimeni, dar regulamentul a fost scris sa fie respectat.

MISTER SUMMER 2024 LEAGUECS :

animated-arrow-image-0103.gif LOCUL I@wasd - 23 voturi ( BADGE SPECIAL MISS respectiv MISTER SUMMER 2024 + 1000 Puncte (Level) + Premium 45 zile )
animated-arrow-image-0103.gif LOCUL II: @Moroilo. - 22 voturi (  700 puncte (Level) + Premium 25 zile )
animated-arrow-image-0103.gif LOCUL III: @Dexter. & @regeleTakumi - egalitate de 16 voturi 500 puncte (pt level) + 50 Reputatie + Premium 15 zile )

MISS SUMMER 2024 LEAGUECS :

animated-arrow-image-0103.gif LOCUL I: @Coquette ღ - 28 voturi ( BADGE SPECIAL MISS respectiv MISTER SUMMER 2024 + 1000 Puncte (Level) + Premium 45 zile )
animated-arrow-image-0103.gif LOCUL II:  @Ana-Maria - 20 voturi (  700 puncte (Level) + Premium 25 zile )
animated-arrow-image-0103.gif LOCUL III: @Georgianacg - 19 voturi (500 puncte (pt level) + 50 Reputatie + Premium 15 zile

Felicitari MISS si MISTER : @Coquette ღ & @wasd

Premiile vor fi acordate in maxim 24H, multumim inca o data pentru participare si va mai asteptam si la urmatoarele concusuri organizate de echipa LCS🤗

  • Like 3
  • Ador 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate