Sari la conținut

Cerere grad - device


Postări Recomandate

 Numele tău : Razvan

 Vârsta ta : 21

 Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: cu nimic

 Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : sa i ajut pe cei noi, sa le dau grade alea alea

 Ești recomandat de cineva de pe comunitate? : nu, nu cunosc pe nimeni.

 Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie): "Am citit regulamentul" 

 UniqueID : D4fFzS9Nokti6bUCa25cVJYzx0s=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, consider ca aplicatia e facuta la misto avand in vedere faptul ca ai mai fost in staff. Mult succes. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros:

Mă bucur că vrei să revii printre noi!

M-aș fi bucurat ca cererea să fie mai serioasă, așa cum a punctat și @Tweedle mai sus, dar asta este mai puțin important, având în vedere activitatea ta bogată și de calitate din perioadele cât ai fost în staff.

Mult succes!

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 3 ore, Tweedle a spus:

Contra, consider ca aplicatia e facuta la misto avand in vedere faptul ca ai mai fost in staff. Mult succes. 

Idem. Acceasi parere ca si colegul meu. Imi pare rau.

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Daimond Kane a spus:

:pros:

Mă bucur că vrei să revii printre noi!

M-aș fi bucurat ca cererea să fie mai serioasă, așa cum a punctat și @Tweedle mai sus, dar asta este mai puțin important, având în vedere activitatea ta bogată și de calitate din perioadele cât ai fost în staff.

Mult succes!

 

Nu știu cum pentru tine este mai puțin important faptul că aplicația e făcută pe genunchi, cel puțin răspunsul ăsta pe mine m-a nenorocit (n.r că a mai făcut parte din staff " Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: cu nimic" Nu am nimic personal cu tine, nu te cunosc dar părerea mea este că ai luat toată secțiunea asta în derâdere doar pe motivul că ai mai fost în staff. Plecând de la o simplă premisă că ai făcut parte din echipa asta înseamnă că ai ajutat mai mult sau mai puțin ...'alea alea' pentru mine e prea mult...

Din punctul meu de vedere aplicația asta e făcută la mișto.

#contra.

  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 ore, Dexter. a spus:

 

Nu știu cum pentru tine este mai puțin important faptul că aplicația e făcută pe genunchi, cel puțin răspunsul ăsta pe mine m-a nenorocit (n.r că a mai făcut parte din staff " Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: cu nimic" Nu am nimic personal cu tine, nu te cunosc dar părerea mea este că ai luat toată secțiunea asta în derâdere doar pe motivul că ai mai fost în staff. Plecând de la o simplă premisă că ai făcut parte din echipa asta înseamnă că ai ajutat mai mult sau mai puțin ...'alea alea' pentru mine e prea mult...

Din punctul meu de vedere aplicația asta e făcută la mișto.

#contra.

Da varu miu, asa e cum spui tu, inchide ca te sun eu pe netflix.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

:contra:

@device  nu am nimic personal cu tine, dar:

1. Odata ai plecat de aici pe alta comunitate + grad acolo ca nu ti-a convenit aici una-alta (nu mai retin problemele, dar, nici nu ma intereseaza)
2. Vad ca nu stii sa apreciezi parerile altora isi ii ataci 😅

Acum 12 minute, device a spus:

Da varu miu, asa e cum spui tu, inchide ca te sun eu pe netflix.

Take care & nu o lua personal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate