Sari la conținut

[PREDATOR] Reclamatie admin Dragnee


Postări Recomandate

Numele dvs: Abdenather

Numele adminului reclamat: Dragnee

Data si ora: 02.06.2024-11:40

Motiv reclamatie: ban dat degeaba

Dovada (Print la consola sau demo) : https://imgur.com/a/WXKZHu0

s-a ofticat fiindca l-am omorat si m-a facut "camper obosit" se vede in poza.. insa eu nu stau camp, prietenas :) .

daca nu stii ce e ala camp nu vorbi. in fine, se vede in poze discutia si apoi mi-ai dat ban fara motiv, adica folosire comenzi pe alt admin!

Iti mai zic o chestie legata de ieri care m-a bufnit rasu la cat de penibil poti sa fii

un player mi-a zis "Abdenather hacker" si eu am ras si tu ai zis ca ce mi se pare asa amuzant si dupa ti-am raspuns la ce mi s-a parut amuzant si ai spus ca sufar prea mult de mine..

la ce sufar, ca mi-a zis ala ca sunt hacker cand joc steam on mereu ? :)) parerea mea este ca la cum faci, nu iti meriti gradu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, astept remove pentru comanda dar nu sunt singurul care crede ca acest server a ramas fara playeri din cauza ta, iti doresc joc placut cu cine mai joaca cu tine pe server 2-3 playeri si pacat ca asa s a ajuns pentru 5 lei sa dea grad la toti copiii. Nu are rost sa mai pun aici vreo dovada sau ceva am trimis in privat si lu hugo si lu cing. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Dragnee a spus:

Sincer, astept remove pentru comanda dar nu sunt singurul care crede ca acest server a ramas fara playeri din cauza ta, iti doresc joc placut cu cine mai joaca cu tine pe server 2-3 playeri si pacat ca asa s a ajuns pentru 5 lei sa dea grad la toti copiii. Nu are rost sa mai pun aici vreo dovada sau ceva am trimis in privat si lu hugo si lu cing. 

nu din cauza mea a ramas serveru gol :)) si din ce se vede tu esti acel "copil" ce vrei sa fac daca joc bine ? :)) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici macar nu a fost vorba de a juca rau sau bine, tocmai ce ziceam suferinte de jucator maxime. Nu mai face reply aiurea aici ca esti pe langa subiect. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce suferinta visezi ma ? :))tu esti cel care sufera ca pierde, si faci pe altu ca cica sufera =)) lasa-te de cs ca nu e de tine... ai fost pe locu 1 degeaba, ca nu se vede ca esti de nivelu asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aprob tot ce a zis Abdenather, Dragnee nu e la prima abatere , mereu se comporta arogant cu toti playerii de pe server , cand ia bataie da slay/kick fara motiv/gag la primul cuvant spus de orice player.

Mereu numai arogante , se vede ca traieste doar in cs...

 

Ameninta pe orice cu ban daca nu face cum vrea el , eu zic ca merita remove permanent , nu e prima data cand face asa si daca a ajuns sa baneze adminii dar noi playerii ce sa mai zicem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, alezboyy a spus:

Aprob tot ce a zis Abdenather, Dragnee nu e la prima abatere , mereu se comporta arogant cu toti playerii de pe server , cand ia bataie da slay/kick fara motiv/gag la primul cuvant spus de orice player.

Mereu numai arogante , se vede ca traieste doar in cs...

 

Ameninta pe orice cu ban daca nu face cum vrea el , eu zic ca merita remove permanent , nu e prima data cand face asa si daca a ajuns sa baneze adminii dar noi playerii ce sa mai zicem...

Corect!

Sincer am incercat sa ma inteleg cu el.. da vad ca iar o ia pe aratura aiurea.. si ma cert cu el cum ma certam la inceput..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, alezboyy a spus:

Aprob tot ce a zis Abdenather, Dragnee nu e la prima abatere , mereu se comporta arogant cu toti playerii de pe server , cand ia bataie da slay/kick fara motiv/gag la primul cuvant spus de orice player.

Mereu numai arogante , se vede ca traieste doar in cs...

 

Ameninta pe orice cu ban daca nu face cum vrea el , eu zic ca merita remove permanent , nu e prima data cand face asa si daca a ajuns sa baneze adminii dar noi playerii ce sa mai zicem...

tu aprobi fiind cine ? vreun catelus de a lu asta, bun iau remove permanent 

  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comanda folosita pe alt admin se pedepseste cu remove. 

Daca nu o sa fie pusa regula in aplicare este clar despre ce vorbim. 

Asteptam cu nerabdare verdictul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, SilenT2 a spus:

Comanda folosita pe alt admin se pedepseste cu remove. 

Daca nu o sa fie pusa regula in aplicare este clar despre ce vorbim. 

Asteptam cu nerabdare verdictul :)

Nu te speria, imi doresc remove decat sa ma aflu in acelasi colectiv cu specimene ca Abdenather. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba nene. nu mai da vina pe mine.. tu esti problema, nu eu! Eu am vrut sa ma inteleg cu tine, chiar am incercat.. 

De cand am aparut ai tot avut o problema cu mine.. Mi-ai dat banuri o gramada tot fara "motiv" :) dar na, atat te poate duce mintea aia pe care o porti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate