Sari la conținut

[Interviu] -lemoN - Asistenta Tehnica TS3


Postări Recomandate

                   4hkuiWd.png

                                                                                                         Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS !

                                                                                                                          In acest interviu suntem alaturi de @LemoN 

 

reporter / 1st_psicho : Salut @LemoN iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!

lemoN - asistenta tehnica TS3 :  Salutare, multumesc pentru invitatie

 

                                                                                                                                                 Viata personala

 

reporter / 1st_psicho : Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Ted ,34 , Campina Prahova 

reporter / 1st_psicho : Care este cel mai bun mod de a începe ziua?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Sa imi sarut sotia, apoi o cafea buna

reporter / 1st_psicho : Dacă ai putea face o singură regulă pe care toată lumea trebuie să o respecte, ce regulă ai face?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Trateaza persoanle asa cum vrei tu sa fi tratat si ofera-le respect si bunatate

reporter / 1st_psicho : Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viața ta: fericirea, banii, dragostea, sănătatea, faima.

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Sanatatea dragostea fericirea si cele 2 pe ultimul loc (bani si  faima)

reporter / 1st_psicho : Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekend-ul?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Impreuna cu sotia mea indiferent de activitate , relaxare sau sport ...

reporter / 1st_psicho : Care este singurul lucru pe care ți-ai dori să îl schimbi la tine?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Sa fiu mai calm si sa nu ma mai enervez asa repede

reporter / 1st_psicho : Crezi în destin?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Destinul il faci cu mana ta dar cred ca apsolut tot ce se intampla in viata unui om este cu un motiv.

reporter / 1st_psicho : Care e lucrul pe care oamenii il invata prea tarziu?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Bunatatea si respectul

reporter / 1st_psicho : Ce nu stie lumea despre oraul tau?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Rafinaria Steaua Romana a fost si va ramane recunoscuta in istorie facand parte printre primele mari rafinarii din Europa

reporter / 1st_psicho : Care a fost cea mai misto varsta de pana acum din viata ta si de ce ?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Varsta copilariei deoarece fac parte din generatia cu "cheia la gat"

reporter / 1st_psicho : De la ce varsta crezi ca e ok sa preferi sa stai in casa decat sa mergi la o petrecere?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Nu pot spune de la ce varsta deoarece tineri asta fac stau in casa pe Pc, tableta , telefon

reporter / 1st_psicho : Care crezi ca fuge mai repede dintre un leu si un sagetator?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Leul )

reporter / 1st_psicho : Daca ai avea 10 minute sa inveti un copil ceva ce l-ai invata?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Sa fie bun si respectos .

reporter / 1st_psicho : 3 lucruri fara de care nu pleci de acasa

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Telefon, portofel si stiu ca nu e ok Tigarile )

reporter / 1st_psicho : Ai vreo teapa luata? Povesteste una

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Din fericire nu

reporter / 1st_psicho : Ce nu suporti sa platesti?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Utilitatile, impozitele , cam apsolut tot  ))))

reporter / 1st_psicho : Ce e complet inutil in casa ta?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Difuzoarele auto ) ca sunt in casa si nu in masina )

reporter / 1st_psicho : Daca ai avea o masina a timpului unde te-ai duce?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : In viitor  sa vad un E.T )) sau in trecut sa il vad pe @Moroilo. Mic ))

reporter / 1st_psicho : Ce nu suporti la partenerul de viata?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : No comment ( ca vede interviul si o sa mi-o fur) ))

reporter / 1st_psicho : Faci ceva in care crezi sau doar incerci sa crezi in ceea ce faci?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Fac ceva in care cred

reporter / 1st_psicho : Cel mai bun sfat primit de la parintii tai

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Nu fi egoist , fi bun si respectos cu toata lumea

reporter / 1st_psicho : Ce obicei ti se pare batranesc si te feresti de el?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Nici unul .

 

                                                                                                                                Intrebari si raspunsuri rapide

 

reporter / 1st_psicho : Daca ai putea fi invizibil pentru o zi ce ai face?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : As face misto de trecatori de pe strada ))

reporter / 1st_psicho : Ce voiai sa te faci cand erai mic?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Neurochirurg ( pe romaneste sa iti unblu in creier ) ))

reporter / 1st_psicho : Ai vreun sfat pentru tinerii din ziua de azi?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : La munca nu la intins mana

reporter / 1st_psicho : Cu cate perne crezi tu ca e ok sa dormi?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : 4 pentru mine personal ,daca pun si 2 motani pe care ii am 6, si cu nevastamea 7 deci raspuns final 7 ))

reporter / 1st_psicho : Daca te nasti la 00:00 inseamna ca te-ai nascut dimineata devreme sau noaptea tarziu?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Noaptea tarziu )

reporter / 1st_psicho : Ce ai alege intre a avea o mana si 3 picioare sau un picior si 3 maini?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Un picior si 3 maini , profesional m-ar avantaja foarte mult ) (motivul fumez si dau scrum pe tastatura ))ca nu sunt atent la scrumiera) ))

reporter / 1st_psicho : Cum ii explici unui copil conceptul cu zana maseluta?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : E ca si cum l-ai initia pe @Moroilo. la primul "troc" cum se facea pe timpuri , mai exac un dinte = 100 lei , iti dai seama ca Moro face colectie si devine milionar ))

reporter / 1st_psicho : Care crezi ca ar fi cel mai bun feat muzical?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Eric Clapton si Dani Mocanu )

reporter / 1st_psicho : Daca ai putea sa ii dai un mesaj lui Dumnezeu care ar fi?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Sa imi dea sanatate si putere

reporter / 1st_psicho : Ce nu suporti la taximetristi?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Vrajeala si aerele de cocalar

reporter / 1st_psicho : Cine ar trebui sa conduca tara?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Poporul

reporter / 1st_psicho : Cel mai prost nume pe care poti sa il dai unui sarpe (animalul)

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Sarpe )

reporter / 1st_psicho : Cand te-ai simtit ultima data batran?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Azi cand m-am dat jos din pat am realizat ca am facut burta ca tata ))))

reporter / 1st_psicho : Ce combinatie de mancaruri ar trebui interzisa?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Paste cu paine ))

reporter / 1st_psicho : De ce crezi ca se imbraca mulat supereroii?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Sa isi arate Muschii pe care nu ii au ) Gen Super Pshico ))

reporter / 1st_psicho : Crezi ca un peste se poate dezhidrata?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Da daca il bagi sa il dezhidratezi ) dar cine ar face treaba asta ))

reporter / 1st_psicho : Daca iti dai singur un pumn si te doare inseamna ca esti prea puternic sau prea slab?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Prea Slab  ca Moro .... )))

 

                                                                                                                             Viata virtuala

 

reporter / 1st_psicho : Ce te-a făcut să-ți alegi acest nickname?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Nu l-am ales personal cel mai bun prieten al meu la ales ,din pacate el a decedat acum multi ani si am hotarat in amintirea lui sa pastrez acest Nickname.

reporter / 1st_psicho : Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Am avut placerea sa ma intalnesc cu cativa de pe comunitate dar as dori sa ma intalnesc si cu @Bombo | ftw., @X-Tream , @Stil , @Claudikes , @mãdãlinZX , @.GoSSen. , @wasd si binenteles cu nimeni altul , prea magnificul si faimosul  @Moroilo. )

reporter / 1st_psicho : Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Nu pot alege doar 5 membrii din staff deoarece cu apsolut toti membrii ma inteleg bine si pe toti ii consider prieteni.

reporter / 1st_psicho : Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS ?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : De pe Gooagle ) am scris top 10 teamspeak servers si era primul )

reporter / 1st_psicho : Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Parerea mea personala este o super comunitate cu o administratie foarte faina si plina de viata

reporter / 1st_psicho : Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Prima impresie despre comnunitate a fost foarte buna deoarece cei din staff au fost foare intelegatori si promti cand le-am cerut ajutorul , apreciez ca cei care au creat aceasta frumoasa comunitate si-au pastrat aceleasi principi ,bun simt si caracter ,aveti tot respectul meu.

reporter / 1st_psicho : Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Toti nu doar unul.

reporter / 1st_psicho : Ai vreun server favorit din comunitate?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Lux  si Opulenta cum zic eu )

reporter / 1st_psicho : Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Salutare Lume ramaneti la fel de fain cum v-am cunoscut si sa stiti de la mine MOROILO e de vina  Va pup ))

reporter / 1st_psicho : Iti multumesc pentru raspunsurile si timpul acordat

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Multumesc frumos pentru interviu !

 

                                                                                  Acesta a fost interviul sustinut de catre @1st_psicho& @LemoN 

                                                                            Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la 1 la 10

 

  • Ador 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nota 10 băieți , dar la întrebarea cu cine ar trebui să conducă  țara , trebuia să treceti Moroilo

  • Mor de râs 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 7 ore, Moroilo. a spus:

Nota 10 băieți , dar la întrebarea cu cine ar trebui să conducă  țara , trebuia să treceti Moroilo

Apoi chiar ca era pagubă dacă o conduceai tu. Ar fi fost toți la birt😂😂

Nota 10, super funny!

  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 29.05.2024 la 15:30, 1st_psicho a spus:

 

reporter / 1st_psicho : Cine ar trebui sa conduca tara?

lemoN - asistenta tehnica TS3 : Poporul

 

Watcherii de la mix-uri :))) Fara noi nu se mai faceau verificari lui gaby, arcane, chiar si tie, Lemon, etc. :))) 

Jk, un interviu foarte frumos, felicitari amandurora pentru acest interviu! :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate