Sari la conținut

Cerere grad suruSHI


Postări Recomandate

Numele tău : suruSHI

 Vârsta ta : 28

 Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: Am ajutat comunitatea cu tot ce am putut,din cunostintele mele!!

 Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : intodeuna este nevoie,de o mana de ajutor de la un om care a fost invatat la randul lui :)

 Ești recomandat de cineva de pe comunitate? :  Regina :x

 Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie):  "xtrim e boss" l-am citit de 2 ori pana l-am gasit :))

 UniqueID :  vxAFQVb3LVBMrzP6Db1ewNMYngo=

Editat de suruSHIii
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa il citesc pe tot si revin cu cererea,nu am avut timp, plecam la munca

  • Like 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro pt incurajare

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

42 minutes ago, devylinn @ LCS said:

Nu ai citit regulamentul .. Contra 

"xtrim e boss"   l-am citit acum

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)
Citat

                                                                     pro!!!!!!!! 

Citat

 

 

 

Editat de La Regina
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

Îți dau "CONTRA" pentru că ai greșit cuvântul cheie.

Acest proiect al Asistenței Tehnice este unul serios și consider că cererile ar trebui să fie făcute ca atare. 

Noi, cei din staff-ul TeamSpeak, și cei din staff-ul de pe Forum suntem cei care reprezentăm comunitatea aceasta minunată.

Haideți să ne străduim să o facem și mai frumoasă!

Sunt sigur că vei fi acceptat și sper că vei ajuta comunitatea cu dedicarea și cu seriozitatea ta.

Mult succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

     Din cele citite intr-adevar ti-as fii dat si eu contra ca si Daimond  dar,  oricine merita totusi o incercare avand in vedere ca ti-ai dat interestul si ai intentia sa vi in echipa cu noi.
     Sper sa te ti de grad si sa facem o echipa destul de buna, deoarece nimeni nu s-a nascut invatat si ca mic sfat de viitor cand ai alt ceva de facut( ex: munca ), nu te mai grabi sa faci un lucru fara ca macar sa fii sigur de anumite chestii ( ma refer la cuvant ).. 
     Mai bine sa fii linistit si liber , citesti cu atentie si frumos cum ai facut-o pana la urma si nu se ajungea la aceste 'discutii' micute de mai sus si era o linie frumoasa de pro fara niciun comentariu.. :) Parerea mea , in rest multa bafta si mult succes ! :D 

   :pros:de proba si de incurajare!

  • Like 1
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros:Perioada de Proba Contrar ca ai gresit cuvantul cheie .

  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:acceptat:

Te rog sa ma contactezi pe mine sau pe orice alt Support pentru a-ti putea acorda gradul

:locked:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate