Sari la conținut

[Interviu] Moroilo - Asistenta Tehnica TS3


devylinn @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png 

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!
In acest interviu suntem alaturi de @Moroilo.

Reporter - devylinn @LeagueCS: Bună @Moroilo.. Îți mulțumesc că ai acceptat invitația mea pentru acest interviu!
Asistenta Tehnica - Moroilo: Cu mare drag.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Asistenta Tehnica - Moroilo: Ma numesc Ionut , am 19 ani si sunt din Braila.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
Asistenta Tehnica - Moroilo: Sa joc fotbal.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Unde este cel mai interesant loc în care ai fost?
Asistenta Tehnica - Moroilo: Nu sunt genul care sa calatoreasca , deci pe unde am fost nu prea ma surprins nimic.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Crezi în destin?
Asistenta Tehnica - Moroilo: Sa zicem.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Asistenta Tehnica - Moroilo: Pai sunt amuzant, bun la suflet , un prieten foarte bun adica cand ai nevoie de ceva sun acolo mereu , iar defecte cred ca ar fi ca ma las cateodata influentat prea repede si sensibil sentimental. 
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Asistenta Tehnica - Moroilo: Sa ma extind cu mica mea pasiune sa i zic asa agricultura.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care este acel vis pe care vrei neapărat să îl transformi în realitate?
Asistenta Tehnica - Moroilo: Sa l fac pe tata sa nu mai fie nevoit sa lucreze si eu sa i dau tot ce mi a dat el mie cand eram mic.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekendul?
Asistenta Tehnica - Moroilo: Pentru modul ideal de a petrece un weekend este acela sa stai cu prietenii la un gratar , petrecere sa ne relaxam.
Reporter - devylinn @LeagueCS:  Îți mulțumesc pentru răspunsurile date, acum vom trece la o serie de întrebări despre lumea "virtuală", ești pregătit?
Asistenta Tehnica - Moroilo: Desigur.

LUMEA VIRTUALA: @Moroilo.

Reporter - devylinn @LeagueCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Asistenta Tehnica - Moroilo: Nu pot sa cataloghez doar 5 persoane, ma inteleg foarte bine cu toti din asistenta si ii consider prieteni.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce jocuri preferi să joci?
Asistenta Tehnica - Moroilo: cs 1.6,cs2,FS22,ETS 2,among us cu grupul vesel.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Asistenta Tehnica - Moroilo: @LemoN, @wasd@Bombo | ftw. cel mai mult dar in general cu toti.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Asistenta Tehnica - Moroilo: Anul trecut jucam cs 1.6 si am dat de serverul lui Bombo cu modul CSGO si de acolo am continuat pe comunitate.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia? 
Asistenta Tehnica - Moroilo: O comunitate foarte buna , administratia isi fac treaba cum trebuie , mereu activi si te rezolva cu orice problema.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ai vreun server favorit din comunitate?
Asistenta Tehnica - Moroilo: Serverul lui @Bombo | ftw. cu modul de csgo.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce părere ai despre acest interviu?
Asistenta Tehnica - Moroilo: Un interviu foarte frumos cu intrebari bune.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității Leaguecs?
Asistenta Tehnica - Moroilo: Va pwp si va iubeste al vostru Moroilo.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Mulțumesc că ai dorit să participi la acest interviu! O zi frumoasă îți doresc!
Asistenta Tehnica - Moroilo: Multumesc si eu, o zi frumoasa iti doresc asemenea.

Acesta a fost interviul sustinut de catre @devylinn @ LCS & @Moroilo.
Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10🤍

  • Like 1
  • Ador 4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate