Sari la conținut

[Cerere grad] Cosmina


Postări Recomandate

  •  Numele tău : Cosmina
  •  Vârsta ta : 20 ( luna care vine )
  •  Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: Am stat aproximativ non-stop pe ts3 jucandu-ma cs 1.6 cu anumite persoane, am adus la randul meu anumite persoane in trecut pe comunitate si voi aduce si acum daca voi gasi pe cine , nu ezit sa fac asta si bineinteles in 2020, cand m-am alaturat acestei comunitati alaturi de niste amici (va stiti voi majoritatea) , ma alaturasem si categoriei de Jocuri Online ca Moderatoare pe forum , am stat o perioada nu mai stiu exact sincer cat dar, apoi ma retrasesem dar nu mai stiu exact motivul , pot spune doar ca ma lasasem de cs si tot ce tine de comunitati si posibil din cauza aceasta.
  •  Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : As putea ajuta comunitatea in continuare exact cum am facut in trecut avand in vedere ca m-am reapucat de cs dar, pot ajuta si persoanele noi cu diferite probleme si posibil pe viitor cu mici propuneri daca-mi vor veni in cap. Sunt foarte deschisa in momentul in care am in cap o idee, nu ezit s-o spun indiferent  de context ( fie ts / fie forum /concursuri / etc ).  Si sunt deschisa oricand si cu oricine in limita bunului simt. ( am tinut sa precizez asta , sa nu se inteleaga anumite lucruri )
  •  Ești recomandat de cineva de pe comunitate? : Venisem in 2020 daca nu ma insel dupa Ares :)) Dar este irelevant oricum deoarece imd se fac 4 ani de cand sunt aici.
  •  Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie):  Revine iarna
  •  UniqueID : StGMOMLhOU52r98Ht2v9jJsebeI=
Editat de Stil
  • Like 3
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Ai un :pros:de la mine.

De ce? Avand in vedere ca te cunosc de ceva timp, in trecut am lucrat impreuna pe anumite comunitati 😀 si lucrat destul de bine.

Dar, cu trecerea timpului, oamenii se mai si schimba, sper sa nu fie si in cazul tau👍

Mult noroc si toate cele bune.

  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:acceptat:

Te rog sa ma contactezi pe mine sau pe orice alt Support pentru a-ti putea acorda gradul

:locked:

  • UP 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate