Sari la conținut

[Interviu] Yumii - Moderator Forum


devylinn @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png 

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!
In acest interviu suntem alaturi de @Yumii

Reporter - devylinn @LeagueCS: Bună @Yumii Îți mulțumesc că ai acceptat invitația mea pentru acest interviu!
Moderator - Yumii: Buna!
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Moderator - Yumii: Ma numesc Daiana, am 26 ani sunt din Tg-jiu dar locuiesc in Bucuresti din 2016 
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
Moderator - Yumii: In timpul liber imi place sa ma plimb,sa ies cu prietenii,sa incerc mereu lucruri noi 
Reporter - devylinn @LeagueCS: Unde este cel mai interesant loc în care ai fost?
Moderator - Yumii: Am mai multe locuri interesante unde am fost,pentru ca iubesc calatoriile,dar ca sa zic un loc...Grecia
Reporter - devylinn @LeagueCS: Crezi în destin?
Moderator - Yumii: Cu siguranta cred in destin pentru ca in viata,totul se intampla cu un motiv :X
Reporter - devylinn @LeagueCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Moderator - Yumii: Ca si calitati pot spune ca sunt o persoana sociabila,versatila,amuzanta,loiala,iar defectele pe care consider ca le am sunt: aroganta,sinceritatea prea mare, repezeala pt ca de cele mai multe ori spun unele lucruri fara sa ma gandesc la consecinte si apoi imi pare rau si ca sunt o persoana foarte vulcanica.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Moderator - Yumii: Nimic. Tot ce imi doresc,am deja . p.s ar mai fi ceva care as vrea doar ca nu e un lucru,e o persoana :))
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care este acel vis pe care vrei neapărat să îl transformi în realitate?
Moderator - Yumii: Consider ca tot ce am realizat pana acum este un vis devenit realitate.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekendul?
Moderator - Yumii: Modul ideal de a petrece weekendul  ar fi cu persoanele dragi si apropiate mie 
Reporter - devylinn @LeagueCS:  Îți mulțumesc pentru răspunsurile date, acum vom trece la o serie de întrebări despre lumea "virtuală", ești pregătit?
Moderator - Yumii: Da

LUMEA VIRTUALA: @Yumii

Reporter - devylinn @LeagueCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Moderator - Yumii: Nu am 5 prieteni in staff deocamdata pt ca sunt de putin timp aici dar am interactionat cu @Alexandru06 @ LCS si @devylinn @ LCS,  sper ca in scurt timp si cu ceilalti mai mult :) 
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce jocuri preferi să joci?
Moderator - Yumii: Cs 1.6,mobile legends bang bang,white out survival
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Moderator - Yumii: mi-ar placea cu @devylinn @ LCS
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Moderator - Yumii: am aflat de la prieteni @maRy, @aLN., @ElenaYo
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia? 
Moderator - Yumii: Imi place foarte mult aceasta comunitate,am o parere destul de buna iar administratia este de nota 10 
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ai vreun server favorit din comunitate?
Moderator - Yumii: da am un server favorit si anume atlantis.leaguecs.ro unde si adminez :) 
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce părere ai despre acest interviu?
Moderator - Yumii: acest interviu este o modalitate buna pentru a oferi si alte informatii despre mine persoanelor care nu ma cunosc inca 
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității Leaguecs?
Moderator - Yumii: Sa fie activi in continuare si sa ajute fiecare cu ce poate aceasta  comunitate pentru ca aici sunt foarte multi oameni frumosi care merita :D 
Reporter - devylinn @LeagueCS: Mulțumesc că ai dorit să participi la acest interviu! O zi frumoasă îți doresc!
Moderator - Yumii: Multumesc si eu,la fel iti doresc >:D<

Acesta a fost interviul sustinut de catre @devylinn @ LCS & @Yumii
Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 7
  • Ador 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate