Sari la conținut

[Reclamatie] Server AKA


Postări Recomandate

Nume:
Numele celui reclamat:
De ce faci aceasta reclamatie?:

 

Doresc să aduc la cunoștința administrației o problemă gravă legată de serverul vostru. Aceasta nu este o reclamație obișnuită, ci una specială, adresată direct conducerii comunității.

Am asistat pe Teamspeak la discuții despre flood, net picat și trimiterea de boti pe alte servere. Individul în cauză se numește @dylik. Aceste practici nu sunt benefice pentru imaginea comunității și ar trebui să fie tratate cu seriozitate. Comportamentul neprofesionist poate afecta întreaga comunitate și poate crea un climat toxic.

@w00dy, un alt detinator de server, a ridicat și el o problemă similară. Este important să nu ignorăm această situație, deoarece există o preocupare comună cu privire la modul în care serverul vostru gestionează anumite situații. Faptul că mai mulți utilizatori au semnalat probleme ar trebui să atragă atenția administrației.

@NAGIJARA un alt jucător dedicat, a primit, de asemenea, un ban pe nedrept. Omul are lvl10 faceit, 15 ani de CS și o varsta. Este frustrant când nu se face o analiză atentă a situației și se aplică sancțiuni bazate pe părerea (eroarea) unei singure persoane din staff. Administrația serverului ar trebui să fie deschisă la discuții și să ofere răspunsuri adecvate.

Eu, În calitate de jucător, am fost banat pe nedrept de asemenea. În timpul jocului, mi s-a intrat în PC cu o grămadă de fișiere. Apoi, au găsit ce pretind că ar fi coduri, dar eu nu folosesc coduri pe CS și acuzațiile sunt complet greșite, rezultatele scanării discului - complet eronate (din cauza arhivei care mi-a fost trasă in pc). Am 5000 de ore în CS:GO, mouse HyperX Pulsfire Dart și nu-i despre asta.

Vă rog să abordați această situație într-un mod profesionist și transparent. Administrația comunității ar trebui să fie informată cu privire la pericolele potențiale pe care serverul vostru le prezintă. Este important să se asigure că toți utilizatorii sunt tratați cu respect și corectitudine.

Vă mulțumesc pentru atenție și sper că veți lua măsurile necesare pentru a rezolva aceste probleme. Comunitatea are nevoie de servere care să ofere o experiență plăcută și echitabilă pentru toți jucătorii.

Cu respect, Demian

Dovezi: -

  • Like 1
  • UP 1
  • uau 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu personal de 3 zile de cand sunt aici, primesc flood de lag continuu si de boti cu ip ul celor de la trust si aka..

Nu invinovatesc comunitatea, imi place aici si voi ramane...Si iar, nu spun ca este vina celor de la trust si aka, pt ca eu consider ca cineva vrea sa ne imbarlige..

Dar pe aceasta cale, daca cel in cauza vede mesajul, il rog respectuos sa isi vada de treaba lui , ca nu am datorii la nimeni.

Peace!

  • Like 3
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Demian daca ai fost banat pe serverul de aka nu incerca prin fel si fel de tertipuri sa te legi de cei de pe aka.Te rugam vezi-ti de drum.Iara ce ai auzit tu pe teamspeak e ce faceam eu odata la 25 ani:))) acuma am 40 da in fine.Ai facut tot felul de acuzatii,ai amenintat serverul,ai amenintat adminii,ai intrat cu inca un prieten cu cod si ai disperat serverul...noi te rugam sa iti vezi de treaba ta.Iar cand faci o acuzatie vino boss cu dovezi.

Editat de dylik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Măi da ce vă place să vorbiți în neștiință de cauză și să aduceți acuzații nefondate… prieteni am devenit după ce am luat ambii ban pe nedrept, faptul că suntem din Republică arată încă odată că aveți voi ceva cu moldovenii.

 



1y2YlYm.png

Îmi văd liniștit de drumul meu, nu am amenințat niciun admin, iar de server am promis că voi face tot posibilul să-l dau jos. Eu vreau să se facă dreptate deoarece sunt convins că nu numai eu m-am aflat în această situație iar mulți jucători nici măcar nu s-au obosit să ajungă pe forum. Voi sunteți imaginea unei comunități, trebuie să înțelegeți, în special aștia de vârsta ta, asemenea lucruri trebuie să aibă și consecințe.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cand am pus comm-ul de aseara legat de flood, parca primesc si mai multe..

Am inceput sa-mi fac selfie-uri cu tabela de LAG, sa vedem daca doboram recordul de 1000ms / player fara sa crape serverul.

  • Trist 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 minute, aLN. a spus:

De cand am pus comm-ul de aseara legat de flood, parca primesc si mai multe..

Am inceput sa-mi fac selfie-uri cu tabela de LAG, sa vedem daca doboram recordul de 1000ms / player fara sa crape serverul.

Parerea mea sa va vedeti sincer de treaba lagul asa crezi tu ca ti-l face AKA?eu fac cinte acestei comunitai 500 de euro ca tu ai lag de la sv tau adica til faci singur...tu esti prieten cu acest individ si tot continuii cearta @Stafie97

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM 3 ANI PE ACEASTA COMUNITATE SI NU AM VAZUT ASA CEVA.VINE CINEVA DE 3 LUNI  SI DENIGREAZA O INTREAGA COMUNITATE...CA DISTRUGI TU UN SERVER DA CINE DOAMNE IARTA MA ESTI TU.NOI NE CHINUIM 10-15 OAMENI SA URCAM UN SERVER SI TU VREI SAL IL DOBORI DOAR CA AI LUAT BAN CA JOCI TU  CODAT SI VREI SA FII PUPAT?DA UNDE E STAFUL ACESTEI COMUNITATI

 

Editat de dylik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citeste inca o data primul post te rog, am specificat clar ca nu Aka sau Trust sunt de vina, ci doar incearca cineva sa ne imbarlige pe toti.

Nu-l cunosc pe Stafie si nu incerc sa denigrez comunitatea, ci doar sa trimit un mesaj direct/indirect catre cei care nu au loc de mine, atat.

Got it?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salut, 

Din ce vad eu aici, traim o adevarata drama ! @Demian din cate observ eu tu ai ceva personal cu acest server, dupa ce te-au banat, sa ce ti-au facut, nu ma intereseaza.

Ce fac ei pe serverul lor, este fix treaba lor si doar a lor, nu a noastra, cand e vorba de kick, ban, gag etc nu ma intereseaza.

Revenind ca serverul AKA trimite boti sau flood, aveti vreo dovada concreta??? 

Vreau fapte (dovezi), nu vorbe !

Sigur este vreun retardat, idiot etc care isi face de cap si sa puna "certuri" intre servere !

Revenind, problemele pe care le aveti la servere (flood, lag) nu este domeniul comunitatii, nu suntem responsabili de aceste probleme, ci voi.

1 oră în urmă, dylik a spus:

AM 3 ANI PE ACEASTA COMUNITATE SI NU AM VAZUT ASA CEVA.VINE CINEVA DE 3 LUNI  SI DENIGREAZA O INTREAGA COMUNITATE...CA DISTRUGI TU UN SERVER DA CINE DOAMNE IARTA MA ESTI TU.NOI NE CHINUIM 10-15 OAMENI SA URCAM UN SERVER SI TU VREI SAL IL DOBORI DOAR CA AI LUAT BAN CA JOCI TU  CODAT SI VREI SA FII PUPAT?DA UNDE E STAFUL ACESTEI COMUNITATI

 

@dylik citeste bine ce a relatat colegul

1 oră în urmă, aLN. a spus:

Citeste inca o data primul post te rog, am specificat clar ca nu Aka sau Trust sunt de vina, ci doar incearca cineva sa ne imbarlige pe toti.

Nu-l cunosc pe Stafie si nu incerc sa denigrez comunitatea, ci doar sa trimit un mesaj direct/indirect catre cei care nu au loc de mine, atat.

Got it?

@aLN. iti dau mare dreptate "ci doar incearca cineva sa ne imbarlige pe toti." sigur este vreun specimen, care nu are ce face !

Revenind, voi inchide aceasta reclamatie, care dupa parerea mea este nefondata !

Ma scuzati daca sunt greseli gramaticale, dar, sunt la cursuri si scriu de pe telefon 😅

Zi faina sa aveti !!!!

:topic_inchis:

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate