Sari la conținut

Reclamatie Server AKA


Postări Recomandate

Nume: w00dy

Numele celui reclamat?: Staff Server AKA - CLASSIC

De ce faci această reclamație?: trimite boti la spec cu ip-ul Server-ului lor, din cate am inteles nu numa la mine, acum de restul nu stiu. faza e ca nu inteleg de ce trimite la serverele din aceasi comunitate, daca tot faci rahaturi d-astea fa altundeva

Dovezi: https://imgur.com/a/vpkrcu3

Editat de w00dy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu nu am timp sa fac prostii dastea X( eu o sa ma interesez sa vad si daca este cineva de la mine de pe server va pleca instant de la mine X(, sau exista varianta sa nu bage raca cineva de a plecat de la mine si vreau sa aflu cine este!

Serv aka are boost de 300 euro lunar iti dai seama ca nu aveam nevoie eu sau judge de lume pe serv si prin metoda asta si chiar aici in comunitate sa fac prostii dastea.

NU SITU NICI CUM SE NUMESTE PROGRAM ALA SAU CE E ALA DE TRIMITE.

Eu imi cer scuze pentru disconfortul creat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, KiLLInG a spus:

Salut, eu nu am timp sa fac prostii dastea X( eu o sa ma interesez sa vad si daca este cineva de la mine de pe server va pleca instant de la mine X(, sau exista varianta sa nu bage raca cineva de a plecat de la mine si vreau sa aflu cine este!

Serv aka are boost de 300 euro lunar iti dai seama ca nu aveam nevoie eu sau judge de lume pe serv si prin metoda asta si chiar aici in comunitate sa fac prostii dastea.

NU SITU NICI CUM SE NUMESTE PROGRAM ALA SAU CE E ALA DE TRIMITE.

Eu imi cer scuze pentru disconfortul creat.

Scuze acceptate, posibil sa fie cum zici tu, sa incerce careva sa bage "raca" intre noi nu neg asta, si ma gadesc ca nu ar fi nevoie de gesturi de genu pentru a popula un Server, sper sa-l gasesti cat mai repede pe vinovat, numa bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate