Sari la conținut

Prezentare Demian


Demian

Postări Recomandate

Prenume » Dima
Vârsta » 22
Locația » Chisinau
Ocupație » freelancer
Hobby-uri și pasiuni » skate & chill :)
Modalitate de contact » Steam sau Discord (meDemian / Demian#5885)
De unde ai auzit de LEAGUECS.RO? » CS
O poză cu tine (opţional) » n-am in pc :) 
Acordă o notă comunității » nota zece!
Alte detalii »

 

Am 22 de ani si ma simt ca un skater al vietii, calarind pe asfaltul existentei cu o doza sanatoasa de adrenalina. Iarba imi este tovaras de calatorie, iar tehnologia imi este harta spre necunoscut. Am reinviat pasiunea pentru design, iar acum sculptez pixeli si culori.

In mintea mea, serverul SAMP este o lume virtuala in care creez si guvernez propriile legi. Acolo, codul este legea, iar comunitatea este inima. Imi imaginez un loc unde jucatorii se intalnesc, se dueleaza si se imprietenesc, iar eu sunt arhitectul acestui univers.

Intr-o zi, poate voi scrie linii de cod care vor face inima serverului sa bata, sau voi designa harti care vor purta povestea a mii de aventurieri. Dar nu uit, intelepciunea este cheia succesului. Sa fiu empatic, sa ascult comunitatea si sa invat din fiecare experienta.

Asa ca, rider al tastaturii, artist al pixelilor, gardian al serverului, sa-mi fie drumul plin de bug-uri rezolvate, idei inovatoare si prietenii virtuale. Si cine stie, poate voi gasi chiar si intelepciunea intr-un rand de cod sau intr-o conversatie cu un jucator.

Keep grinding!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit pe comunitatea noastra! Speram sa te simti ca acasa!

  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate