Sari la conținut

[Interviu] Colten - Manager Server Forum


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @Colten!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @Colten! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Manager Server - Colten: Salut , multumesc si eu.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Manager Server - Colten: Adrian , dar aproape toti ma striga dupa numele de joc , am 23 de ani si sunt din Craiova.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare lupta câștigată până acum?
Manager Server - Colten: Lupta cu mine , sunt capos.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Manager Server - Colten: Percep lucrurile foarte usor , kinda smart xdd, iar ca defecte ar fi leneaaaaa romanuluiiii haha.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai bun mod de a începe ziua?
Manager Server - Colten: Cu un playlist de suflet.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekend-ul?
Manager Server - Colten: Sa il dorm.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce gen de muzică asculți? Dacă ai o melodie preferată, spune-ne și nouă, care este aceasta?
Manager Server - Colten: In principiu cam de toate (mai putin populara), iar o melodie preferata nu am. Imi plac majoritatea.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Manager Server - Colten: Probabil un avion.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este singurul lucru pe care ți-ai dori să îl schimbi la tine?
Manager Server - Colten: Nu vreau sa schimb nimic la mine.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost cel mai fericit moment al vieții tale?
Manager Server - Colten: Inca traiesc cel mai fericit moment, si o sa fie si in continuare.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare și importantă schimbare pe care dorești să o faci în viață ta?
Manager Server - Colten: Sa ma mut din oras cat mai curand.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai avea șansă de a începe o viață nouă, ai face-o?Și dacă da,unde ai vrea să îți faci viața?
Manager Server - Colten: As incepe tot cum am avut si pana acum , nu as schimba nimic din ce ar putea sa modifice "outcome-ul" curent.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viață ta: fericirea, banii, dragostea, sănătatea, faima.
Manager Server - Colten: Dragostea , sanatatea , fericirea , banii , faima.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde muncesti?
Manager Server - Colten: Momentan sunt Inginer la o firma din Craiova.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te îngrijorează cel mai mult cu privire la viitor?
Manager Server - Colten: Nu prea bag in seama viitorul asa de tare , prefer sa traiesc prezentul la maxim.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregătit?
Manager Server - Colten: Cu placere , raspunsul este DA.

 

LUME VIRTUALA - @Colten

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Manager Server - Colten: In general CS, dar mai joc ocazional World of Tanks, League of Legends, NFS-uri , etc . Cam de toate :))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Manager Server - Colten: Nu am avut un motiv anume, initial am avut si un "tag team" in nume.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Manager Server - Colten: Cu Inlovecs , Grefierul Galatiului.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Manager Server - Colten: Well, @inlovecs a gasit comunitatea si ne-am decis sa ne mutam aici.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Manager Server - Colten: Din staff-ul Leaguecs nu am avut tangente in afara de @Demon si @dRama t i c a.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?
Manager Server - Colten: O parere buna, sa o tineti tot asa!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate? 
Manager Server - Colten: Serverul pe care il si administrez de pilda. xdd
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?
Manager Server - Colten: Mi a lasat un old memory la prima noastra comunitate in cea ce priveste forumul si cum este format. Imi place cum merg lucrurile aici.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Manager Server - Colten: Doar din partea serverului, in restul comunitatii nu am avut tangente asa multe ca sa pot sa decid daca o persoana imi este prieten sau nu.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?
Manager Server - Colten: Sper ca macar tot la fel ca si acum, daca nu chiar mai bine.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
Manager Server - Colten: Nu am un mesaj anume, dar ii salut si le urez o zi in continuare si condimente tuturor.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Manager Server - Colten: Multumesc si eu, la fel si tie.

 

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS @Colten!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 4
  • uau 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate