Sari la conținut

[Prezentare] quix


quix

Postări Recomandate

Prenume » Adelin

Vârsta »  19, totusi, pe 8 Aprilie fac si eu 20

Locația »  Campia Turzii, Cluj

Ocupație »  Student

Hobby-uri și pasiuni » Cred ca nu ajunge limita de caractere la cate am :))) Cateva ar fi cele mai simple, ci anume jocurile video, sala, socializarea in general, dar si cateva lucruri nu chiar asa populare, precum basketball-ul sau cateva chestii din partea de IT.

Modalitate de contact » Aveti in semnatura discord si instagram, dar ma puteti contacta si aici pe forum.

De unde ai auzit de LEAGUECS.RO? » Prin simpla lista de cautare servere de cs 1.6, am vrut sa revin la vremurile copilariei si eventual am dat peste server-ul vostru de zombie, mai exact ZP.

O poză cu tine (opţional) » 

Quote

430051932_2134014576975163_1511920726962060876_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=cFz9Z1aXsHMAX_L6Hkc&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=00_AfDDL_FBxbJEf5iqrUltwUcqmzmA3baQW12n5hT7XXwfsQ&oe=660651CB

Acordă o notă comunității » Din cate am vazut, activitate destul de mare, servere comunitare multe, moderatorii mentin site-ul curat, imi place, nu stiu ce este in interiorul echipei dar sunt sigur ca in timp voi afla si o sa pot sa ma leg si de partea aia, in rest ce sa zic, nota 10/10 :)

Alte detalii » Cei care au dezvoltat un server de sa-mp 100% au auzit de mine de pe L***.ro unde am statutul de Manager. Va astept cu un reply cei implicati! :))

Editat de quix
  • UP 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate