Sari la conținut

[Interviu] Sunryse - Manager Server Forum


Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @Sunryse!

 

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Buna @Sunryse! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Manager Server - Sunryse:  Bunăă! Mulțumesc și eu!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Manager Server - Sunryse:  Numele meu este Melania, locuiesc in Constanța și, cât despre vârstă… Am 22 de ani, dar mi se spune des „nu vindem țigări minorilor”, „mamaie dar vezi ca leagănele alea sunt pentru copiii de 10 ani” și „ăhăă… am înțeles, aștepți să intre alocația”.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: În ce oraș ți-ar plăcea cel mai mult să trăiești?
Manager Server - Sunryse:  Nu am preferințe, să fie cât mai puțin aglomerat.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Manager Server - Sunryse:  Defecte: nu ajung la rafturi, dacă mă enervez (destul de repede aș spune eu în general) nu îți vei da seama fără o lupă. Calități: multitasking, de încredere, beau 5 cafele și dorm ca un elefant tranchilizat.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai bun mod de a începe ziua?
Manager Server - Sunryse:  Cafea la ora 13:00.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekend-ul?
Manager Server - Sunryse:  Un răspuns sincer ar fi să dorm, dar ocazional ma mai vede și soarele prin parc.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce gen de muzică asculți? Dacă ai o melodie preferată, spune-ne și nouă, care este aceasta?
Manager Server - Sunryse: În general ascult cam tot ce îmi sună bine, mai puțin clasic/operă. https://www.youtube.com/watch?v=rkmcCOSEcY0
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este acel vis pe care vrei neapărat să îl transformi în realitate?
Manager Server - Sunryse:  Sunt multe pe care aș vrea eu să le realizez, dar îmi trebuie o zi de 48 de ore.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este singurul lucru pe care ți-ai dori să îl schimbi la tine?
Manager Server - Sunryse:  Am întotdeauna o vorbă celebră: „scoate, Doamne, lenea din acest corp muncitor”.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost cel mai fericit moment al vieții tale?
Manager Server - Sunryse:  Când m-am trezit la ora 6 și am constatat ca am liber de la muncă.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde te vezi peste 10 ani?
Manager Server - Sunryse:  https://ro.wikipedia.org/wiki/Cimitirul_Vesel_din_Săpânța (locație precisă, e și vesel – dacă vesel se trăiește bate așa *clap-clap* [scuze, tocmai am avut un flashback de la grădiniță]).
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare și importantă schimbare pe care dorești să o faci în viață ta?
Manager Server - Sunryse:  Vreau să fac o reconversie profesională în maxim 2-3 ani de acum înainte.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai avea șansă de a începe o viață nouă, ai face-o? Și dacă da, unde ai vrea să îți faci viața?
Manager Server - Sunryse:  Maldive, miliardară în euro, pe un iaht. (ca momentan doar pe asta mi-l permit - https://imgur.com/y2nTMQl )
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viață ta: fericirea, banii, dragostea, sănătatea, faima.
Manager Server - Sunryse:  sănătatea, fericirea, dragostea, banii, faima.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde muncesti?
Manager Server - Sunryse:  La Continental Automotive.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este lucrul care te face fericit?
Manager Server - Sunryse:  Depinde, sunt mai multe lucruri, de la cele mai mărunte: plimbările, jocurile, socializarea
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregătita?
Manager Server - Sunryse:  Da.

 

LUME VIRTUALA - @Sunryse


Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Manager Server - Sunryse:  În mare parte prefer MMORPG-urile, dar mai scapă rar și câte un RPG, FPS, INDIE games, etc.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Manager Server - Sunryse:  Nimic special, doar am vrut să evit „fanii” care m-ar fi căutat pe Facebook ulterior. Nu eram prea inspirată la 11 ani cu ce nick să joc.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Manager Server - Sunryse:  @inlovecs (Gălățean favorit, ca îmi era promis odată dar n-am adus și starbucks-ul după mine…)
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Manager Server - Sunryse:  Tot de la Galați s-a dat startul „modei”, că am trecut serverul nostru pe comunitatea asta.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Manager Server - Sunryse:  @Demon și @dRama t i c a (nush dacă suntem prieteni, dar unul se autointitulează si „degeaba”, iar cealaltă e constănțeancă de-a mea)
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?
Manager Server - Sunryse:  Vă dau 5/5 stele. Jokes aside, într-o notă mai serioasă, oamenii sunt destul de activi, prietenoși, iar administrația pare implicată constant.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate? 
Manager Server - Sunryse:  Serverul pe care activez ca si owner: zmx.leaguecs.ro.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?
Manager Server - Sunryse:  Prima impresie a fost una plăcută, dar si confuză, pentru că iarăsi trebuia să mă acomodez cu locul în care găsesc fiecare lucru pe care îl căutam. Stafful nu mi se părea atât de extins ca și număr, dar oamenii se implicau foarte mult în popularea comunității, fiecare pe partea lui. Am avut ocazia de a fi junior moderator pentru o perioadă scurtă de timp, așa că am avut și un mic „sneak peek” în spatele scenei.  
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Manager Server - Sunryse:  Da.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?
Manager Server - Sunryse:  Dacă se menține același grad de implicare, va continua să se dezvolte substanțial.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
Manager Server - Sunryse:  Oamenii normali sunt oameni plictisitori, așa că fiți cât se poate de ciudați posibil. 1f60a.png
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Manager Server - Sunryse:  Mulțumesc și eu pentru invitație! De asemenea, o zi frumoasă în continuare!

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @Sunryse!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 4
  • UP 2
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Interesant interviu 😁 bravo bravo 👌

Acum 2 ore, Alexandru06 @ LCS a spus:

Numele meu este Melania, locuiesc in Constanța

I auzi ce coincidenta 😅 de la mine din oras🥳

 

Acum 2 ore, Alexandru06 @ LCS a spus:

Am avut ocazia de a fi junior moderator pentru o perioadă scurtă de timp, așa că am avut și un mic „sneak peek” în spatele scenei.  

@Sunryse daca doresti, ai timpul necesar si mai ales buna placere, te astept inapoi in staff-ul nostru 😁 sa poti observa mai bine "scena"😉

  • Like 2
  • Ador 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate