Sari la conținut

[Interviu] mãdãlinZX - Global Moderator Forum


Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @mãdãlinZX!

 

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @mãdãlinZX! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Global Moderator - mãdãlinZX: Salut, multumesc si eu pentru invitatie.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Global Moderator - mãdãlinZX: Ma numesc Madalin, am 18 ani si locuiesc in Pascani.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce abilitate ai vrea să stăpânești?
Global Moderator - mãdãlinZX: Abilitatea de a castiga orice pariu sportiv, suna ciudat, dar e foarte banoasa treaba 🤣.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Global Moderator - mãdãlinZX: Calitati : sunt destul de ajutator, ma atasez destul de repede. Defecte: nu prea sunt darnic cu lucrurile pe care le am si nu imi place sa fiu stresat prea mult de un om.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai bun mod de a începe ziua?
Global Moderator - mãdãlinZX: Nu am un mod de a-mi incepe ziua, deobicei ma trezesc, si ma duc la scoala... In week-end deschid pc si incep sa ma joc cateva din jocurile pe care imi place sa le joc.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekend-ul?
Global Moderator - mãdãlinZX: 2b06.png si sa fac o tura cu masina.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce gen de muzică asculți? Dacă ai o melodie preferată, spune-ne și nouă, care este aceasta?
Global Moderator - mãdãlinZX: nu am o melodie preferata ascult aproape orice rap/trap/remix-uri, dar nu suport populara.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Global Moderator - mãdãlinZX: Un model de masina mai noua.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este singurul lucru pe care ți-ai dori să îl schimbi la tine?
Global Moderator - mãdãlinZX: Stilul de viata.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost cel mai fericit moment al vieții tale?
Global Moderator - mãdãlinZX: Idk, posibil cand am luat permisul...
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde te vezi peste 10 ani?
Global Moderator - mãdãlinZX: Posibil in Germania, la firma mea..
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare și importantă schimbare pe care dorești să o faci în viață ta?
Global Moderator - mãdãlinZX: Cum spuneam si mai sus stilul de viata deoarece am unul destul de lenes..
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai avea șansă de a începe o viață nouă, ai face-o?Și dacă da,unde ai vrea să îți faci viața?
Global Moderator - mãdãlinZX: Multi ar spune ca da, ar dori o alta viata, dar eu sunt multumit cu ce am si cu ce am fost invatat.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viață ta: fericirea, banii, dragostea, sănătatea, faima.
Global Moderator - mãdãlinZX: 1)Sanatatea, 2)Dragostea, 3)Fericirea, 4)Banii, 5)Faima.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde muncesti?
Global Moderator - mãdãlinZX:  Deocamdata nu muncesc, inca sunt la scoala.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te îngrijorează cel mai mult cu privire la viitor?
Global Moderator - mãdãlinZX: Nu ma ingrijoreaza nimic, totul merge inainte orice ar fi.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregătit?
Global Moderator - mãdãlinZX: Speram. 🤣

 

LUME VIRTUALA - @mãdãlinZX


Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Global Moderator - mãdãlinZX: Dead by Daylight, Counter (1.6 - 2), Rocket League si League of Legends.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Global Moderator - mãdãlinZX: Pur si simplu, asta mi-a venit, asta l-am pus.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Global Moderator - mãdãlinZX: @device si multi altii.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Global Moderator - mãdãlinZX: De pe serverul ZMX.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Global Moderator - mãdãlinZX: @device ghetu cu care ma joc tot timpul; @Demon@Bombo | ftw.imi place sa le fur mereu kill-urile pe League of Legends; @Ares@X-Tream as dori sa cunosc capul mafiei LEAGUECS. 🤣
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?
Global Moderator - mãdãlinZX: 10/10 nu am ce cuvinte sa mai spun, doar ca e cea mai tare.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate? 
Global Moderator - mãdãlinZX: Nu prea ma mai joc pe comunitate, mai mult mixuri.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?
Global Moderator - mãdãlinZX: Lucrurile evolueaza destul de bine, de cand sunt in Staff nu a fost vreo problema sa impiedice dezvoltarea.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Global Moderator - mãdãlinZX: Ma inteleg bine mai cu toata lumea, prieteni e mult spus. Prieteni de joaca si de munca (de asistenta).
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?
Global Moderator - mãdãlinZX: Putin greu de spus deoarece comunitatea se bazeaza pe jocul Counter Strike care pierde destul de multi playeri si este greu de spus in viitor, dar eu sper sa ne mentinem.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
Global Moderator - mãdãlinZX: Va astept cu o cerere in asistenta pe TS3, poate ne imprietenim. 🤣
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Global Moderator - mãdãlinZX: Mersi de invitatie, la fel iti doresc si eu tie si celorlalti care vor citi acest interviu. 😘

 

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS @mãdãlinZX!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 5
  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate