Sari la conținut

[Interviu] shaft - Junior Moderator Forum


Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @shaft!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @shaft! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Junior Moderator - shaft: Salutare Alexandru, salutare tuturor. Si eu ma bucur ca m-ai ales pe mine sa sustin acest interviu.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Junior Moderator - shaft:  Ma numesc Catalin, am varsta de 24 de ani si locuiesc in Alba iulia.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
Junior Moderator - shaft:  Pai in timpul meu liber mi-l petrec in mare parte in vacante.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai bun mod de a începe ziua?
Junior Moderator - shaft:  In primul rand ma trezesc dimineata, imi beau cafeaua (nu se poate fara asa ca o paranteza 😂), apoi imi fac planurile ce sa fac si unde sa merg.  Asa imi incep eu ziua.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde este cel mai interesant loc în care ai fost?
Junior Moderator - shaft:  Papua Noua Guinee, va recomand cand aveti timp sa faceti o vizita acolo, o sa va minunati de ce se afla acolo.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Junior Moderator - shaft:   Calitati: Optimist, Coerent, Glumet, Punctual, Calm. Defecte:  Dezorganizat,  si altele nu prea am.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekend-ul?
Junior Moderator - shaft:  Week-end-urile mele le petrec plimbandu-ma sau cand is la munca, muncesc :)) depinde cum imi pica turele, in rest is plecat inafara tarii.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai putea face o singură regulă pe care toată lumea trebuie să o respecte, ce regulă ai face?
Junior Moderator - shaft:  Sa nu mai fie lumea prea "proasta" cum e in ziua de azi, nu mai vezi bunul simt nicaieri.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost cel mai fericit moment al vieții tale?
Junior Moderator - shaft:  Cand mi-am cerut iubita in casatorie in Noua Guinee. :)
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este lucrul care te face fericit?
Junior Moderator - shaft:  Familia si prietenii.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare frică a ta?
Junior Moderator - shaft:  Nu am nici o frica de nimic.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare și importantă schimbare pe care dorești să o faci în viață ta?
Junior Moderator - shaft: Inca nu m-am gandit dar vreau sa ma mut altundeva in afara tarii dar nu m-am gandit inca unde.

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viață ta: fericirea, banii, dragostea, sănătatea, faima.
Junior Moderator - shaft:  Sanatatea, Dragostea,  Fericirea, Bani si Faima.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde muncesti?
Junior Moderator - shaft:  Muncesc ca Bucatar intr-un Restaurant din Oras cel mai bun Restaurant  Ever (Restaurant Allegria) va astept cand veniti in Alba Iulia.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te îngrijorează cel mai mult cu privire la viitor?
Junior Moderator - shaft:  Nu ma ingrijoreaza nimic la momentul de fata.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregătit?
Junior Moderator - shaft: Multumesc si eu, sunt pregatit. Da, sa ii dam bataie.

 

LUME VIRTUALA - @shaft

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Junior Moderator - shaft:  Tu esti unul dintre ei (@Alexandru06 @ LCS) > Esti de treaba, glumet, te pwp. @X-Tream >De aici de langa mine din Deva :),  @Ares >De treaba,  glumet, taote calitatile le are acest baiat.  @Bombo | ftw. > Sefa pe zona te pwp cea mai de treaba regina din univers. @devylinn @ LCS > De treaba are simtul umorului top.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Junior Moderator - shaft:  Nimic, stateam intr-o zi si m-am tot gandit sa vad ce nume sa imi pun si asta mi-a venit in cap. Joc cu acest nume de vreo 10 ani.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Junior Moderator - shaft:  Samp, CS2 si CS 1.6.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Junior Moderator - shaft:  Cu toti daca se poate, dar curand o sa merg pana la Deva si daca doreste @X-Tream oricand bem o cafea.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Junior Moderator - shaft:  De cand s-a infiintat o stiam si de atunci am ramas aici pe ea activ/inactiv. Am tot luat cate o pauza, m-am lasat ceva vreme si acum m-am reapucat dinou.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?
Junior Moderator - shaft:  LeagueCs cea mai top comunitate din cate am vazut, nu are adversari la momentul de fata. Administratia forumului isi face corect treaba.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Junior Moderator - shaft:  Da, am multi.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?
Junior Moderator - shaft:  Top mondial la gaming.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?
Junior Moderator - shaft:  Prima impresia a fost ca nu o sa mearga aceasta comunitate, dar cu timpul am vazut ca evolueaza foarte bine si in momentul de fata este una dintre cele mai bune si mai active comunitati din lume. Felicitari @X-Tream si tot Staff-ul acesteia pentru implicare. Lucrurile evolueaza foarte bine dupa cate am vazut eu si sper sa tina tot asa sa fie cea mai buna comunitate posibila si activa din lume.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate? 
Junior Moderator - shaft:  Da am, ZP si sunt fondator acolo.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
Junior Moderator - shaft:  Baieti stati aicea, aici e ca a 2-a voastra casa si nu o sa regretati. Va pup si Respekt LEAGUECS ROMANIA cea mai buna comunitate.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Junior Moderator - shaft:  Multumesc si eu! O zi frumoasa sa ai si tu si te-am pupat! @LEAGUECS POWER

 

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS @shaft!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate