Sari la conținut

GAMESMODE PROPOSAL


Postări Recomandate

SALUTARE!

Nick : LUPA DUPA DUP

Proposal: ADD ANOTHER GAMESMODE AT 11PM OR 12AM / REMOVE BOSS MODE

Details : I suggest to add another GAMESMODE in server program because this mode has a big popularity around players , and i -2--will show you the benefits of this decision:

1: Increasing the activity of the server at night -2: Giving the opportunity to people who works and back home too late -3: Giving opportunity to people who live in other continent (asia - america...) -4:All players will gain scores based on their gameplay...

About Boss Mode I suggest from you to REMOVE IT because literally nobody like it and I noticed that the server was being close to be empty because of this MODE

So for me I will suggest anything that push the server FORWARD and I hope you accept my proposals :)cr7atletico-cr7volley.gif

  • UP 2
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt de acord cu scoaterea modului de la 4 , e un mod care nu prea se joaca dar nu sunt de acord cu adaugarea gamesmode si la alte ore mai ales la 11 seara ca ar insemna sa jucam o ora mod dupa o ora ze si dupa iara mod , o data pe zi ajunge ca de asta e event daca ar fi prea des te ai satura de el 

si serverul se numeste ZE nu ZM

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)

Îți respect punctul de vedere, sugerez doar asta pentru că am văzut că mulți jucători joacă doar gamemode și pleacă, iar alți jucători vor să joace pe gamemode, dar nu au timp pentru asta, așa că m-am gândit să le ofer jucătorilor mai mult  sansa si gata, oricum Bandit care are deciziatumblr_ms01tgLPw51r8hunoo1_400.gif

Editat de LUPA DUPA DUP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posibbly i will remove boos mode, but will noat goanna add no more gamemode times, one time a day is more than enough.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate