Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Administrator

happy-birthday-icegif-49.gif

Dragi membri ai comunitătii LeagueCS România, în această minunată zi îl sărbătorim pe unul dintre cei mai importanți oameni de pe această comunitate, cel care și-a dedicat timp și cel care a pus baza acestei minunate comunități pe care noi toți o susținem și o iubim din tot sufletul nostru. Pe lângă toate astea el a investit timp, devotament, implicare, muncă și totodată bani deoarece fără el nu am fi aici!

Prin această cale, noi din Staff-ul LeagueCS dorim să îi urăm multă sănătate să poată continua alături de noi/voi în anii ce vor urma, fericire, mulțumire pentru toate lucrurile pe care le-a făcut până acum. Ne-a oferit șansa de a cunoaște oameni noi, de a lega prietenii noi și pot spune că in acest moment suntem o MARE FAMILIE în care este în continuă creștere!

 

La mulți ani @X-Tream, îți mulțumim absolut pentru toată înțelegerea, sfaturile, maturitatea de care ai dat dovadă și în continuare se vede treaba aceasta (te pupicim de nu te vezi!).

FAMILIA LEAGUECS îți urează La Mulți Ani, și să îți sărbătorești ziua alături de familie/prietenii tăi și bineînțeles cu noi. Rămâne să faci cinste cu o 🍺 pentru toți de pe această comunitate. 🤣  

 

Cu mare drag, FAMILIA LeagueCS Romania.

 

 

 

 

  • Like 6
  • Ador 2
  • Fortzaaaa 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

In aceasta zi semnificativa, Staff-ul Leaguecs Romania iti doreste o aniversare fericita! Sa ai o mare bucurie, sperante implinite, un cer senin deasupra capului. 
Fie ca norocul si satisfactia sa te insoteasca in toate faptele si eforturile tale. 
Iti dorim sa fii cuceritorul drumurilor de noapte, regele autostrazii si, prin part-time, cel mai credincios prieten al nostru. Pe scurt, fii cine esti, pentru ca cine esti este uimitor.
La multi ani celui mai bun prieten al nostru. 😇🥰

  • Ador 1
  • Fortzaaaa 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Vă mulțumesc tuturor pentru gândurile voastre bune, adresate mie cu ocazia zilei mele de naștere. Personal, vă doresc și eu multă sănătate, fericire și împliniri pe plan personal cât și profesional.

Odată ajuns la vârsta de 35 de ani, ii mulțumesc lui dumnezeu pentru toate hop-urile vieții, care m-au călit, maturizat și responsabilizat. Sufletește, sunt împăcat că prin muncă și ambiție am realizat tot ceea ce mi-am propus să realizez în viață. Cel mai important lucru pe care mi-l doresc de acum încolo, e doar SĂNĂTATE, că dacă sunt sănătos, voi putea răzbii în continuare cu provocările viitoare ale vieții.

  • Like 2
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate