Sari la conținut

[OldSchool] Cerere admin Cors


Cors

Postări Recomandate

 Nick: Cors

Varsta (minim 16 ani): 28

SteamID: nu utilizez

Ai experienta in AMX (ani/luni)?: 1 an

Link GameTracker cu orele (obligatoriu): https://www.gametracker.com/player/Cors/OLDSCHOOL.LEAGUECS.RO:27015/

Poti ajuta financiar (DA/NU): da

Ai citit regulamentul?: da

Cum se numeste serverul nostru?: OLDSCHOOL.LEAGUECS.RO

De ce vrei admin?: AM UN GRUP DE 5 6 PRIETENI SI CAUTAM UN SV UNDE PUTEM JUCA 4FUN! IMI PLACE CA JOCUL SA FIE CIVILIZAT SI DIN ACEST MOTIV DORESC ADMIN.

Modalitate de contact: DISCORD

Cand poti intra pe server (Ziua/Noaptea)?: IN WEEKEND JOC PE TIMPUL ZILEI, IN CURSUL SAPTAMANII MAI MULT SEARA DUPA ORA 19:00

Editat de BeeNoXz
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros:

Avand in vedere ca ai 1 an experienta, ai putea incepe cu gradul de Administrator ca sa ai acces la votemap si ban. Dar daca gasim comenzi precum ban, kick, slay, etc ne justificate, vei primi -1 si vei ramane Helper. (Este strict parerea mea, acum depinde de cine iti va accepta cererea ce grad primesti :D)

In afara de activitatea de pe server, ai obligatia sa frecventezi forumul macar 5 min pe zi :

  • sa ajuti serverul cu un vote zilnic in sectiunea ANUNTURI / Vote the server;
  • sa iti creezi un Topic cu Ban-List dupa ce vei fi acceptat in sectiunea DOAR STAFF / Admins  BanList = aici ai obligatia sa postezi fiecare ban cu dovada "Demo";
  • sa creezi un Topic cu prezenta in sectiunea DOAR STAFF / Prezenta, aici vei crea un Topic in care vei da Reply de fiecare daca cand faci prezenta, ori de cate ori te conectezi pe server, e valabil doar o data pe zi, nu trebuie sa postezi de 2x intr-o zi prezenta. Acest topic serveste pentru a lua la cunostinta despre activitatea Adminului si/sau lispa de activitate.

Bafta ! :D

  • Like 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate