Sari la conținut

[Interviu] focus - Membru Forum


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @focus!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Bună @focus! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Members - focus: Buna! Apreciez si eu ca m-ai invitat la interviu! :D
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Members - focus: Numele meu este Marina, am 21 de ani si locuiesc in București!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
Members - focus: Pai, sa ies afara, iar când nu ies, îmi ocup timpul pe PC!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai bun mod de a începe ziua?
Members - focus: Sa mi beau cafeaua cu muzica la maxim 😂
Reporter - Alexandru06 @ LCS: În ce oraș ți-ar plăcea cel mai mult să trăiești?
Members - focus: Sincer? În Brașov.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Members - focus: Calitati: învăț repede, pot fii de încredere, spun adevărul pe fata!
Defecte: ma enervez repede, ma oftic imediat doar din simplul fapt ca-mi displac anumite lucruri sau când nu mi se da dreptate când am sau nu. 😂
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Members - focus: Facultatea de fiziokinetoterapie.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce gen de muzică asculți? Dacă ai o melodie preferată, spune-ne și nouă, care este aceasta?
Members - focus: Absolut de toate, ca și melodie preferata este de la "Killa Fonic - Venus".
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai putea face o singură regulă pe care toată lumea trebuie să o respecte, ce regulă ai face?
Members - focus: Sa se spună adevărul pe fata!!!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă un duh ți-ar împlini trei dorințe, care ar fi acestea?
Members - focus: Niciuna, pentru ca știu ca am de toate!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viață ta: fericirea, banii, dragostea, sănătatea, faima.
Members - focus: Sănătatea, fericirea, dragostea, faima, bani.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai avea șansă de a începe o viață nouă, ai face-o?Și dacă da,unde ai vrea să îți faci viața?
Members - focus: Nu, este perfecta asa cum e.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te îngrijorează cel mai mult cu privire la viitor?
Members - focus: Absolut nimic, pentru ca mai întâi sper la prezent!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Îți mulțumesc pentru răspunsurile date, acum vom trece la o serie de întrebări despre lumea "virtuala", ești pregătită?
Members - focus: Sigur!

 

LUME VIRTUALA - @focus


Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Members - focus: Absolut nimic, pur și simplu m-am inspirat de la "concentrare" pentru ca na, joc CS😂și cam trebuie concentrare maxima.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Members - focus: Sincera sa fiu, nici eu nu știu,  dar când se iveste ocazia de ieșire, ies cu mare drag cu oricine.🥰
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Members - focus: De la Asasin, am venit cu el odată cu serverele de MIX!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Members - focus: @ady beleaua, Txy, Asasin, Zuza, @unguru, mai multi. I-am ales pentru ca ma inteleg bine cu ei.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?
Members - focus: Una foarte bună, n-am avut nici o ceartă pană acuma, sper să nu se ivească vreuna, deocamdată este totul ok!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Members - focus: Da, sunt cativa.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?
Members - focus: La fel de plina ca și acuma sau se vor unii toate comunitățile aici, acuma nu știu.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate?
Members - focus: Serverele noastre de mix de pe ANORMALII, și serverul de la AKA. 🤭
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
Members - focus: Abia aștept sa ne cunoaștem mai bine. :D
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Members - focus: Iti multumesc si eu, asemenea!

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @focus!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 2
  • Ador 1
  • Fortzaaaa 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate