Sari la conținut

[Interviu] ZoZoLe @ LCS - Global Moderator Forum


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @ZoZoLe @ LCS!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @ZoZoLe @ LCS! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS: Cu mare drag, eu îți mulțumesc pentru acest interviu!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Ma numesc Daniel, am 26 de ani si locuiesc in Bucuresti.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce abilitate ai vrea să stăpânești?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS: Rabdarea!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Loial, serios, ajutator. Iar una din defectele mele este ca ma enervez prea repede! 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai bun mod de a începe ziua?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:   Cu o cafea evident.☕
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekend-ul?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Odihnindu-ma + Gaming.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce gen de muzică asculți? Dacă ai o melodie preferată, spune-ne și nouă, care este aceasta?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  "Manele 😁"  "Tzanca Uraganu - Eee Aaa".
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Sunt multumit cu tot ce am in momentul de fata. ❤️
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este singurul lucru pe care ți-ai dori să îl schimbi la tine?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Nimic. Nu vreau să schimb nimic. Toată lumea are defecte, dar nu toţi încercăm să trăim cu ele.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost cel mai fericit moment al vieții tale?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Momentul in care copii mei au venit pe lume! ❤️
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este lucrul care te face fericit?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Familia! 👨‍👨‍👧‍👦
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare și importantă schimbare pe care dorești să o faci în viață ta?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Nu doresc nici o schimbare. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai avea șansă de a începe o viață nouă, ai face-o? Și dacă da, unde ai vrea să îți faci viața?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:   Nu, nu as vrea. 🤣
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viață ta: fericirea, ,banii dragostea, sănătatea, faima.
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Sănătatea, dragostea, fericirea, banii, (faima mai putin).
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde muncesti?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Propria mea afacere!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te îngrijorează cel mai mult cu privire la viitor?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Sănătatea și siguranța celor dragi!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregătit?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Foarte pregatit! 💪

 

LUME VIRTUALA - @ZoZoLe @ LCS


Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS: Metin2, CS2 , CS 1.6.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Pur si simplu asa mi a venit.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS: Sincer dacă ar fi o ocazie cu fiecare în parte sau cu totii! ❤️
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Jucandu-ma pe unul dintre servele de CS 1.6!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS: Una foarte bună încă din prima zi și nu se schimba! 💪
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate? 
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Momentan nu! 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS: Una buna, si normal din moment ce am ramas pe aceasta comunitate. Administratia este una aleasa cu grija. ❤️
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Da, putini si buni. 1faf5.png
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS:  Bai LeagueCS cred ca va fii tot aici, online insa cu mult mai putini jucatori de CS 1.6.. Acest joc este in continua scadere.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS: Vă doresc multă sănătate!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Global Moderator - ZoZoLe @ LCS: Mi-a facut placere! Te pup!

 

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @ZoZoLe @ LCS!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate