Sari la conținut

[Interviu] XAndreeaX - Addicted Members


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @XAndreeaX!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Bună @XAndreeaX! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Addicted Members - XAndreeaX: Buna, oricand multumesc si eu. 🙂
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești? 
Addicted Members - XAndreeaX: Ma numesc Andreea, am 21 de ani si sunt din Constanța!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
Addicted Members - XAndreeaX: Acum mare lucru nu mai fac, ma odihnesc mai mult dar cand mai prind timp mai intru pe CS.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai bun mod de a începe ziua? 
Addicted Members - XAndreeaX: Important e sa o incep si pe parcurs vad eu si imi fac un plan!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: În ce oraș ți-ar plăcea cel mai mult să trăiești?
Addicted Members - XAndreeaX: Tot Constanta!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Addicted Members - XAndreeaX: La calitati nu prea stiu asta sa raspunda prietenii mei ca ma cunosc mai bine, iar ca defecte iert repede, ma supar imediat. 🤔
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Addicted Members - XAndreeaX: Am tot ce vreau.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai putea face o singură regulă pe care toată lumea trebuie să o respecte, ce regulă ai face?
Addicted Members - XAndreeaX: Cand le dau mesaj sa raspunda imediat.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce gen de muzică asculți? Dacă ai o melodie preferată, spune-ne și nouă, care este aceasta?
Addicted Members - XAndreeaX: Manele, Pop si o melodie preferata n-am ca le schimb mereu cand baga altele noi!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este singurul lucru pe care ți-ai dori să îl schimbi la tine? 
Addicted Members - XAndreeaX: Sa fiu mai directa si sa spun totul in fata cand am ocazia.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este lucrul care te face fericit?
Addicted Members - XAndreeaX: Cineva din interiorul meu! 👶
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare și importantă schimbare pe care dorești să o faci în viață ta? 
Addicted Members - XAndreeaX: Sa fiu mai directa!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai avea șansă de a începe o viață nouă, ai face-o? Și dacă da, unde ai vrea să îți faci viața?
Addicted Members - XAndreeaX: Nu, e perfecta asa cum e, cum a fost pana acum, am invatat multe!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viață ta: fericirea, banii, dragostea, sănătatea, faima.
Addicted Members - XAndreeaX: Sanatate, fericire, dragoste, bani, faima.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te îngrijorează cel mai mult cu privire la viitor? 
Addicted Members - XAndreeaX: Persoanele!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde muncesti?
Addicted Members - XAndreeaX: Nu mai muncesc acum stau acasa pentru binele copilului! 🤰
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Îți mulțumesc pentru răspunsurile date, acum vom trece la o serie de întrebări despre lumea "virtuala", ești pregătită?
Addicted Members - XAndreeaX: Sa vedem!

 

LUME VIRTUALA - @XAndreeaX


Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Addicted Members - XAndreeaX: CS, Call of Duty.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Addicted Members - XAndreeaX: Voiam alt nume dar n-a mers si l-am bagat pe asta! 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Addicted Members - XAndreeaX: Nu-i cunosc ca sa imi fac o parere!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Addicted Members - XAndreeaX: Nu am.. 😕
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Addicted Members - XAndreeaX: De pe serverul de CS de unde faceam parte!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Addicted Members - XAndreeaX: Prieteni e mult spus, cunostiinte!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia? 
Addicted Members - XAndreeaX: O parere buna, nu prea am interacționat sa imi fac o parere.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?
Addicted Members - XAndreeaX: O impresie buna, sa o tineti tot asa! 💪
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?
Addicted Members - XAndreeaX: Evoluat in foarte bine!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate?
Addicted Members - XAndreeaX: Zm.leaguecs.ro!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
Addicted Members - XAndreeaX: Sa o tineti tot asa! 🙂
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Addicted Members - XAndreeaX: Multumesc si eu ca m ati ales pe mine din atatea persoane! 😊

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @XAndreeaX!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 3
  • Ador 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate