Sari la conținut

[Interviu] eL DrAg0 - GFX DESIGNER


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @eL DrAg0!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @eL DrAg0! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
GFX Designer - eL DrAg0:  Si eu iti multumsc pentru  invitatie!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
GFX Designer - eL DrAg0:  Ma numesc Samuel Catalin, am 28 de ani si sunt din Brasov.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
GFX Designer - eL DrAg0:  Sa petrec timpul alaturi de cei apropiati.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai bun mod de a începe ziua?
GFX Designer - eL DrAg0:  Cel mai bun si cel mai frumos mod de a incepe ziua este in rugaciune!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
GFX Designer - eL DrAg0:  Sunt o fire prietenoasa si imi place sa ajut oamenii, ca defect, sunt o fire mai timida.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
GFX Designer - eL DrAg0:  Nu pot spune ca imi doresc un lucru foarte tare.. Valorile morale sunt mai importante decat celelalte si incerc sa ma axez pe ele.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai putea face o singură regulă pe care toată lumea trebuie să o respecte, ce regulă ai face?
GFX Designer - eL DrAg0:  Sa fim mai buni unii cu altii.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este lucrul care te face fericit?
GFX Designer - eL DrAg0:  Dumnezeu si familia.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare frică a ta?
GFX Designer - eL DrAg0:  Serpi!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viață ta: fericirea, banii, dragostea, sănătatea, faima.
GFX Designer - eL DrAg0:   Dragostea, fericirea, sanatatea, banii, faima.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde muncesti?
GFX Designer - eL DrAg0:  Sunt asistent medical generalist, si cu ajutorul lui Dumnezeu lucrez la spitalul judetean de urgenta Brasov.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te îngrijorează cel mai mult cu privire la viitor?
GFX Designer - eL DrAg0:  Daca stam aproape de Dumnezeu nu prea avem pentru ce sa ne ingrijoram, caci El se va ingrijii de fiecare. Totusi ma ingrijorez ca lumea aceasta e tot mai rea, si multi uita ca aceasta viata este un dar de la Dumnezeu, dat pentru a trai in pace unii cu altii.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregătit?
GFX Designer - eL DrAg0:  Da!

 

LUME VIRTUALA - @eL DrAg0

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
GFX Designer - eL DrAg0:  L-am ales la intamplare si mi a placut.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
GFX Designer - eL DrAg0:  CS 1.6, CS2, COMBAT MASTER.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
GFX Designer - eL DrAg0:  Pentru inceput cu cei ce se ocupa de Design. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
GFX Designer - eL DrAg0:  Nici nu stiu, nu sunt asa de angrenat incat sa spun ca am prieteni, dar probabil ca membrii din stafful design, sunt foarte prietenosi, si respectosi.  @devylinn @LeagueCS, @xxhevvoxx♔, @Ares, @porto, @cxrzsGFX..
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
GFX Designer - eL DrAg0:  Nici nu mai stiu sincer, de pe google probabil, am cont de mult, dar nu am activat.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?
GFX Designer - eL DrAg0:  O impresie buna, acolo unde este comunicare, seriozitate, si respect, nu rezulta altceva decat lucruri frumoase.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
GFX Designer - eL DrAg0:  Probabil ca da.. Vedem pe viitor!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?
GFX Designer - eL DrAg0:  Depinde foarte mult asa cum am spus mai sus, de staff,  cat de serios, si cat de mult interes este pentru aceasta comunitate, pana acum se vede acest lucru, si daca se continua asa, cu siguranta va creste.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
GFX Designer - eL DrAg0:  Fiti mai buni unii cu altii, este gratis!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
GFX DESIGNER - eL DrAg0: Și eu îți mulțumesc pentru invitație, o zi frumoasă de asemenea! 

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @eL DrAg0!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 3
  • Ador 4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate