Sari la conținut

[Interviu] Alexandru06 @ LCS - Moderator LCS


devylinn @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!
In acest interviu suntem alaturi de @Alexandru06 @ LCS

Reporter - devylinn @LeagueCS: Bună @Alexandru06 @ LCS. Îți mulțumesc că ai acceptat invitația mea pentru acest interviu!
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Buna Madalina! Si eu iti multumesc pentru invitatie. :)
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Numele meu este Alexandru, 24 de ani, locuiesc in Filipestii de Padure.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: La PC, sa imi fac activitatea aici cu cei mai faini oameni din Staff! 
Reporter - devylinn @LeagueCS: Unde este cel mai interesant loc în care ai fost?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Mai sincer, am fost in Bulgaria la mare, in rest nu prea am vizitat alte locuri "interesante".
Reporter - devylinn @LeagueCS: Crezi în destin?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Nu.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Cred ca cel mai mare defect al meu este "ca ma supar foarte repede pe persoana care ma enerveaza foarte rau, dar imi trece foarte repede, trebuie sa lucrez la asta" + timid, ca si calitati, imi place sa ajut oamenii noi, totodata imi place sa impac doi oameni care sunt certati (daca este cazul).
Reporter - devylinn @LeagueCS:  Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Sa am o prietena/iubita, nu imi permit asta pentru ca sunt timid si nu scap de gandurile negative..
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care este acel vis pe care vrei neapărat să îl transformi în realitate?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Sa am o prietena/iubita si sa intemeiez o familie, dar este foarte greu..
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekendul?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Aici pe forum cu oameni faini!
Reporter - devylinn @LeagueCS:  Îți mulțumesc pentru răspunsurile date, acum vom trece la o serie de întrebări despre lumea "virtuală", ești pregătit?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Da, sa vedem!

 

1f4cc.pngLUMEA VIRTUALA: @Alexandru06 @ LCS1f4cc.png

 

Reporter - devylinn @LeagueCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: @devylinn @LeagueCS(pot spune ca este cea mai buna prietena pe care o am si singura, de ce am ales-o? Pai, fiindca ma inteleg bine cu ea si nu am avut conflicte, certuri intre noi), @X-Tream (baiat de baiat, nota 10, l-am ales deoarece este taticu' forumului). @Bombo | ftw. (eu o alint Bombonica Dulce.. De treaba, serioasa, glumeata cand este nevoie si chiar are experienta de a mentine o echipa intreaga activa si in 'viata'). @Mr.JohnnySins (suntem foarte buni prieteni si pot spune ca suntem ca 2 frati :D). @Demon(de treaba, chiar pot spune ca suntem prieteni, desi nu vorbim zilnic, eu il consider prieten). Oricum, sunt mai multi dar am enumerat doar 5 dintre ei! :)
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce jocuri preferi să joci?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: World of Warcraft, restul jocurilor nu prea joc, dar 1-2 ore pe zi imi fac timp si joc World of Warcraft.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Cu toti daca ar fi posibil! Ca un fel de meeting, am mai avut chestia asta in trecut pe o alta comunitate, e faina ideea dar multi sunt din alte orase sau nu isi permit din cauza timpului/jobului.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: De la @devylinn @LeagueCS!
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia? 
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Comunitate foarte foarte buna comparativ cu altele, totodata administratia este una foarte ok, bun simt, de treaba, oameni faini care isi petrec timpul aici si ajuta orice membru posibil daca este nevoie.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ai vreun server favorit din comunitate?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Am jucat putin pe ANORMALII, deci pot sa aleg acest server.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce părere ai despre acest interviu?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Super ok si dragut. ❤️
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității Leaguecs?
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Va doresc multa sanatate, bani multi si sa fiti alaturi de noi pe comunitatea LeagueCS alaturi de un Staff minunat si sper ca va veti alatura si voi. Va pup pe toti! 😘
Reporter - devylinn @LeagueCS:  Mulțumesc că ai dorit să participi la acest interviu! O zi frumoasă îți doresc!
Moderator - Alexandru06 @ LCS: Si eu iti multumesc pentru invitatie! La fel si tie iti doresc. ❤️

Acesta a fost interviul sustinut de catre @devylinn @LeagueCS & @Alexandru06 @ LCS
Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  la 10

  • Like 5
  • Ador 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate