Sari la conținut

[ PREDATOR ] Reclamatie admin SILENT


Dragnee

Postări Recomandate

Numele dvs: Dragnee

Numele adminului reclamat: Silent 

Data si ora: 07.02.2024 / 20:00

Motiv reclamatie: Vorbeste in ultimu hal, se comporta cu toata lumea ca...ma abtin, martori au fost destui ( tca, nr4, coro ) etc.

Dovada (Print la consola sau demo) : https://imgur.com/a/CDl8GQh, Am inteles ca data trecuta s a discutat cu el ca nu respecta regulamentu dar asta nu e limbaj de admin sa injuri de morti si toate cele. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baai ba cand ti am spus ca esti prost am vorbit serios,cand te am injurat lafel,ti am zis nu ma provoca ca te injur de la a la z.Ma faci tu pe mine putoi.Ba ca mor cu tine de gat !! asculta la mine.Prostule tu crezi ca eu sunt vreun angajat sa imi spui tu mie ce sa fac.Ti am zis de la inceput evita sa vorbesti cu mine.Crezi ca eu sunt playerii astea de se plang toti de tine .  

TI am zis ai de facut ceva fa eu nu sunt angajatu nimanui. SI mai dute dreku si aici ca nu te halesc deloc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia si vorbeste cum trebuie, daca tu aici vorbesti asa nici nu vreau sa ma gandesc pe server ce faci cand nu te vede nimeni analfabetule. PROPUN REMOVE LA SPECIMENELE DE GENU ! 

Editat de Dragnee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Susțin, el dacă s-ar putea sa nu ii zică nimeni nimic e bine.. Nu vede ca sunt codați pe srv.. Trebuie să te rogi sa verifice sau sa dea ban.. Important e sa meargă kill urile la el.. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate ,din cate observ au prioritate cei care doneaza ,are un comportament de copil de 15 ani,banurii da.te aiurea si etc,si masuri tot nu se iau,desi au fost aduse dovezi cu limbajul,banurile si etc..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu propune sa nu te bagi in seama cu mine tie greu! tie atat de greu! Credeti ca daca vati unit toti ce! REPET NU SUNT ANGAJATUL NIMANUi  nu ma jignesti tu pe mine fara sa ti se spuna nimic gata.Ti- am mai spus daca ma provoci te injur de la a la zi lachios care esti cauti tu anturaj cu toata lumea.Bai ba tantalaule  stai naibi la instalatorii tai acolo cu cine crezi ca vorbesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 minute, Dragnee a spus:

Uite cum vorbesti in continuare, nu te-am jignit cu nimic si tu in continuare jignesti, maxim te iei si de tca ca si-a spus punctul de vedere in reclamatia asta : https://imgur.com/a/4TwY3dD ca sa se vada comportamentu tau ala de om superior. 

Mda, din pacare se observa in ss-uri un limbaj vulgar , sper sa se rezolve problemele . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avertisment next remove nu se vorbește pe server ca la ușa cortului,hai sa purtam o discuție civilizata nu suntem în jungla !t/c

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate