Sari la conținut

[Interviu] Bombo | ftw. - Fondator LeagueCs


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @Bombo | ftw.!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Buna @Bombo | ftw.! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Fondator - Bombo | ftw.:  Buna Alexandru, iti multumesc pentru invitatie.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Fondator - Bombo | ftw.: Ma numesc Mihaela, am 33 de ani si locuiesc in Londra.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai bun mod de a începe ziua?
Fondator - Bombo | ftw.: Cu o cafea evident.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cât de diferită era viața ta acum un an?
Fondator - Bombo | ftw.:  Nu pot spune ca era neaparat diferita.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde este cel mai interesant loc în care ai fost?
Fondator - Bombo | ftw.: Castelul Stirling in Scotia si in general Scotia.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekend-ul?
Fondator - Bombo | ftw.: Cafea + gaming.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Fondator - Bombo | ftw.:  Sunt multumita de tot ce am in momentul de fata.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai putea face o singură regulă pe care toată lumea trebuie să o respecte, ce regulă ai face?
Fondator - Bombo | ftw.: Trateaza-i pe cei din jurul tau cum iti doresti tu sa fi tratat.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este singurul lucru pe care ți-ai dori să îl schimbi la tine?
Fondator - Bombo | ftw.: Calitatile si defectele ne fac ceea ce suntem, eventual uneori mi-ar placea sa fiu mai severa in anumite situatii.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost cel mai fericit moment al vieții tale?
Fondator - Bombo | ftw.: Au fost multe momente fericite, nu pot sa aleg unul singur.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare frică a ta?
Fondator - Bombo | ftw.: Nu cred ca am asa ceva :)) orice se intampla trebuie sa mergem mai departe ca toate trec. In schimb putem invata cate ceva  din experientele noastre.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai putea șterge ceva din trecutul tău, care ar fi acel lucru?
Fondator - Bombo | ftw.:  Consider cum am zis si mai sus, tot ce se intampla sunt experiente prin care trecem si care ne ajuta sa ne dezvoltam.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă un duh ți-ar împlini trei dorințe, care ar fi acestea?
Fondator - Bombo | ftw.: Sa nu mai fie invidie intre oameni, sa nu trebuiasca sa mai merg la lucru si sa castig la loto! :))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai surprinzătoare realizare pe care ai avut-o?
Fondator - Bombo | ftw.:  Faptul ca am reusit sa ma stabilesc in alta tara si sa ma acomodez aici.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregătită?
Fondator - Bombo | ftw.: Sigur.

 

LUME VIRTUALA - @Bombo | ftw.

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Fondator - Bombo | ftw.:  Nick-ul actual e o derivare de la un alt nick folosit in trecut. Am decis sa il schimb in cel actual deoarece pare putin mai serios. :))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Fondator - Bombo | ftw.: cu foarte putini, iar aceia fac parte din staff-ul mare. Prefer totusi sa nu ii specific ca se stiu ei.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Fondator - Bombo | ftw.: Cautam un server de cs 1.6 acum ceva ani si l-am gasit pe aceasta comunitate.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Fondator - Bombo | ftw.:  Genshin Impact, Fortnite, The Finals si League of Legends.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?
Fondator - Bombo | ftw.: Comunitatea in primul rand e formata din oameni, iar oamenii de nota 10.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?
Fondator - Bombo | ftw.: Sincer, prima impresie a fost legata de atitudinea celor din staff. Seriozitate si respect in primul rand. Altfel consider ca nu ar fi mers atat de bine, exemple putem vedea la alte comunitati care se deschid si se inchid peste noapte. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Fondator - Bombo | ftw.: Da, putini si buni.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate? 
Fondator - Bombo | ftw.: CSGO bineinteles!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?
Fondator - Bombo | ftw.: Sa speram ca si mai bine in comparatie cu momentul actual. Consider ca avem staff-ul necesar pentru acest lucru, deoarece persoanele care ajung in staff-ul mare sunt oameni muncitori si dedicati.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
Fondator - Bombo | ftw.: Va multumim ca ati ales sa veniti pe aceasta comunitate si vom incerca pe cat posibil sa nu va dezamagim ca ne-ati ales pe noi in detrimentul altora.

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @Bombo | ftw.!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 1
  • Ador 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate