Sari la conținut

[ PREDATOR ] Reclamatie admin SILENT


Dragnee

Postări Recomandate

Numele dvs: Dragnee

Numele adminului reclamat: Silent 

Data si ora: 07.02.2024 / 20:00

Motiv reclamatie: abuz de comanda, nerespectare regulament 

Dovada (Print la consola sau demo) : https://imgur.com/a/wPGufG4

Nu e cu vreo rautate dar regulile sunt prentru toti, cum restu de admini respectam regulile si dam ban-uri cu dovezi, postam asa ar trebui sa fie toata lumea. Nu sa gandim ca daca platim pentru grad gata, cand sunt codati pe server ii lasam sa joace ca noi avem grad degeaba, ai 4 ban-uri postate si 3 fara dovada, pe langa asta in seara asta ai banat un player pe nume Daniel. sau ceva de genu ( se vede in print ) cu motivul aim+wall fara sa fi stat macar o runda spec pe el, cum ai ajuns tu la concluzia ca are aim si wall playeru ala daca tu nici macar nu te ai uitat pe el, iti spun eu abuz si exces de grad, crezand ca tu esti superior fata de restu adminilor, toata lumea greseste inclusiv eu cand am incercat sa iti spun cum se face, m ai luat peste picior maxim ai zis ca o sa ma iei toata viata peste picior ( vezi print ) P.S. ban-ul din seara asta la care am fost martor nici macar in banlistul tau minunat nu apare. Daca e vorba de asa noi restu de ce sa ne mai complicam sa postam banurile sa facem dovezi pentru ele, etc ? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate