Sari la conținut

{Predator} Reclamatie admin Dragnee


Postări Recomandate

Numele dvs: Abdenather

Numele adminului reclamat: dragnee

Data si ora: 03.02.2024-23:10

Motiv reclamatie: ban dat aiurea  ( 2 ore)

Dovada (Print la consola sau demo) :  https://imgur.com/WLjYTOz  https://imgur.com/undefined

totul s-a intamplat pe harta fy_snow :

totul a inceput de cand i-am zis lui dragnee sa le dea slay la cei care se urca pe harta, stiind ca nu este voie, cum scrie si in regulamentul la punctul 21 :

 

Aveti voie sa urcati pe harta, atata timp cat nu campati si atata timp cat harta a fost facuta pentru acest lucru (are textura).

harta fy_snow (cea normala) nu are textura pentru a te urca pe harta, in mod normal, pe orice server care are simple jump nu ai posibilitatea de a te urca, in cele mai mari sanse decat pe lateral. 

"textura" inseamna scari sau ce mai are harta respectiva.

tu ca persoana ai un vocabular foarte exigent.

nu ai rabdare, banul pentru ce a fost dat ma ? te-am injurat cu ceva de zici "limbaj?"

da ma, te-am intrebat " cum sta ma aia cu tine la ce comportament ai ? " asa si, asta e adevaru, esti prea negativ.

schimbi hartile doar sa iti fie tie usor sa ajungi pe top1.... zici ca castigi o casa... asa disperat esti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, nu te legi tu de familia mea nu este problema ta cine sta cu mine cum sta si asa mai departe, tu si human ala aveti acelasi comportament stiti doar sa instigati sa comentati la orice, Hugo si CIng au zis pe grupul de wapp ca este permisa urcarea pe mapa pe fy snow. Ce tot trebuie sa fi tu ala mai presus ? Ce dovada ai pus ca schimb eu vreo mapa sau sunt prea negativ  ? reclamatie fara rost . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ma, pentru tine, toate reclamatiile facute pentru tine sunt facute fara rost :)), nu esti in stare sa recunosti greselile tale, nu zic neaparat de harta fy_snow, asa in general.

au mai fost dati cand ti-am mai zis si eu de un player ca... si ai stat si te-ai jucat, de aia zic ca esti un disperat pentru top15.

zi-mi si mie, a pus te-n_cing la bataie o casa? ca daca e asa incep si eu sa joc non stop..

nu iti zice nimeni sa nu te joci, dar fa-ti si treaba de admin ca aia e cea mai importanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Abdenather a spus:

ce ai pus ma acolo ? adevaru despre tine ? :))

Se vede ora in screen, si ca tu esti on cand ai facut reclamatie pentru ca ai primit ban , si ca in continuare in loc sa te joci linistit comentezi de mine aiurea fara sa te fi bagat cineva in seama macar. 

Editat de Dragnee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma, pentru ca esti penibil, nu am cum altfel sa iti zic..

si sa stii ca cu ranku chiar este o problema.

problema in sensul ca tu vrei mereu sa ajungi si sa ramai pe locu 1 si cand te omoara cineva ii ceri wg sau ii faci poze, asta e o problema la tine. nu stii sa pierzi, cum pierzi are cineva cod...  trebuie verificat ca nu e posibil sa ma omoare pe mine asta.. la fel cum ai facut si cu mine, te-am luat de 2-3 ori si mi-ai facut poze fara motiv..dar ti  le-am dat.

si da, am putut sa intru din nou ca mi-am dat restart la router fiindca nu am de ce sa stau 2 ore cand vreau sa ma joc pentru ca nu stii tu cum sa iti folosesti adminu!

Editat de Abdenather
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ești DRaKu-ak47 nu ? Din păcate ai făcut prea multe să mai fii acceptat pe server . T/C

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate