Sari la conținut

[Interviu] X-tream - Deținător Forum


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

iEZt7us.png

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @X-Tream!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @X-Tream! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Fondator - X-Tream:  Salut, Alexandru, iti multumesc si eu pentru invitatie. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Fondator - X-Tream: Ma numesc Adrian, implinesc 35 de ani, si locuiesc in apropiere de orasul DEVA.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde te vezi peste 10 ani?
Fondator - X-Tream: Sincer, nu stiu, nu imi place sa-mi fac planuri. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai bun mod de a începe ziua?
Fondator - X-Tream: Evident, cafeaua de dimineata, fara ea nu se poate, aparent. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce abilitate ai vrea să stăpânești?
Fondator - X-Tream: Nu m-am gandit la asta...
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekend-ul?
Fondator - X-Tream: In general imi place sa stau acasa, linistit. Nu imi prea plac distractiile si nici sa fiu plecat prea mult de acasa nu-mi place.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cel mai mare regret din viață ta?
Fondator - X-Tream: Cel mai mare regret e ca m-am lasat de scoala. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este lucrul care te face fericit?
Fondator - X-Tream: Linistea! 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă un duh ți-ar împlini trei dorințe, care ar fi acestea?
Fondator - X-Tream: Personal, am cam tot ceea ce am nevoie, nu cred ca mi-as dorii mai nimic. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este singurul lucru pe care ți-ai dori să îl schimbi la tine?
Fondator - X-Tream: Sa nu mai fiu impulsiv, sa fiu mai calm. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai grea lecție pe care ai învățat-o?
Fondator - X-Tream: Ca in viata nu trebuie sa ai asteptari de la nimeni, mereu sa muncesti pentru tot ceea ce iti doresti. Nimic nu pica din cer. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregătit?
Fondator - X-Tream: Si eu iti multumesc, evident. 

 

LUMEA VIRTUALA - @X-Tream

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Fondator - X-Tream: Chiar nu mai stiu. Cel mai probabil mi-a placut prea mult...
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate? 
Fondator - X-Tream:  Din postura de fondator, nefiind detinator al unui server, nu as putea sa am "favoriti". Pentru mine, toti sunt egali. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Fondator - X-Tream:  Ma mai joc World of Tanks si CS 1.6 uneori, cand am timp.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Fondator - X-Tream:  In principiu, mi-as dorii sa ma vad in realitate cu toti membrii de pe comunitate, dar, mi-ar placea in mod special sa ma intalnesc cu staff-ul mare de pe LeagueCS. (Cu @Ares si cu @Stil m-am intalnit deja :D)
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?
Fondator - X-Tream:  Prima mea impresie despre Staff, e un subiect destul de delicat, pentru ca, o comunitate nu ar fi existat fara Staff sau membrii. Ce pot sa spun despre Staff? Cei mai multi sunt vechi pe comunitatea asta, 2-3 ani. Evident, sunt oameni cu caracter si le multumesc pe aceasta cale ca m-au suportat cu bune si cu rele, pentru ca de multe ori sunt un tip extrem de dificil (chiar comunist).
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Fondator - X-Tream:  Pentru mine, prietenia are o alta conotatie. Aici, in lumea virtuala, avem amici. Evident, toti cei vechi din staff pe care ii cunosc de ani de zile, sunt amicii mei. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?
Fondator - X-Tream:  Dat fiind faptul ca CS-ul e intr-o continua scadere, nu stiu ce sa-ti spun. Cert este ca noi, cel mai probabil, o sa fim tot aici, online. (Domeniul Leaguecs.ro e platit pe urmatorii 2 ani) deci, nu scapati de noi.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
Fondator - X-Tream:  Va multumesc pentru faptul ca ne-ati ales pe noi in detrimentul altor comunitati si va asiguram ca, atata timp cat exista un respect reciproc, nu vor fi nici un fel de probleme pe LeagueCS.ro. Mereu, noi, administratia si staff-ul comunitatii ne vom da interesul ca aceasta comunitate sa fie cat mai stabila si sigura.

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @X-Tream!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 6
  • UP 1
  • Ador 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate