Sari la conținut

RECLAMATIE DRAGNEE


Postări Recomandate

Salut! Sunt eXperT! In legatura  cu acest admin care abuzeaza pe nume DRAGNEE, va spun cateva motive clare + dovezi. nu il sufera nimeni pe sv ca abuzeaza de admin. este un copil frustrat.

1.  cand ma fac predator imi da slay sau kick ca sa nu joc ca nu mai poate el sa faca fraguri (e obsedat de fraguri).

2. da gag aiurea fara ca eu sa injur sau altceva (la toata lumea. nu numai mie).

3.  abuzeaza in ultimul hal se crede buricul pamantului si se ia chiar si cu adminii in gura (legendarul, stely si baiat fin poate sa confirme).

4. ii provoaca pe toti ca pe urma sa le dea gag sau ban.

5. vorebste urat.

 

toti de pe sv poate sa confirme.

cer sa ii se dea remove.

multumesc

 

https://imgur.com/a/wrbQMtc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

COTOI,SPD,Expert si ce nume mai folosesti, eu nu voi intra in discutia asta si stii foarte bine ca si noi doi am avut altercatii privind limbajul tau indecent.

Nici eu nici alt admin nu vom tolera sa aduceti jigniri fata de alti playeri si nici atat fata de admini.

Daca va simtiti neindreptatiti nu dati din gura pe server zile intregi si dupa veniti cu niste reclamatii. (Actionati direct)

ronaldo si [Ciprian] alti jucatori cu probleme.

Slay cand ti se spune sa ataci si tu nu o faci ie legal.

Reclamatia nu respecta modelul.

Cand i-am cerut wg fratelui tau de ce a dat disconnect?

 

Spor,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Țin sa fiu de partea lui Dragne. Tu ești cel instigator si a mai fost și FDR cu tine, nu știți sa jucați sa pierdeți și să fiți fair-play... 

Chiar dacă personalitatea lui e vulcanică nu a dat el gag sau slay aiurea, și nu tuturor playerilor. 

Dacă ar sări toată lumea în cap cum ar fi? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum puteti sa tineti un asemenea admin pe sv ! 

Cand nu este alt admin pe sv, schimba mapele cum vrea el, de obicei baga una mica ca sa faca fraguri sa ajunga in rank 1 ..

Mai ales in mapa aceea(nu stiu cum se numeste) unde sunt armele la mijloc si sa nu putem noi sa ajungem sa luam ca el "are Vip" si ne da de la inceputul rundei .

Din cauza lui  Dragnee fug playerii dupa sv . Va rog faceti ceva cu asemenea admin !

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tca esti fratisu de tii cu el? am vazut ca tie nu iti face nimic. el provoaca lumea. sunt dovezile clare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu suntem frați, sunt doar corect 🤙

Ce să îmi facă daca eu joc si imi văd de treabă, nu găsesc noduri in papură 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, abuz de admin nu inseamna un gag ce ai adus tu la dovezi. Tot ce comentezi tu aici este fix fara rost. Se vede clar in printuri cum instigi la limbaj vulgar, uni din admini sa faca reclamatie sau sa iti dea pro la reclamatie. Fdr comenteaza in calitate de frate, fara vreo dovada sau ceva concret.  Nu are rost sa zic mai multe te poti uita chiar tu la toate printurile astea :  https://imgur.com/a/6U4tBdG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce dovezi sunt astea? ti-am zis ca iti fac aseara reclamatie exact dupa ce ai abuzat iar. se vede clar cand abuzezi de admin. 

le-am zis si la restul sa ti faca reclaamtie ca sa vada lumea ce fel de om esti.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vino cu dovezi clare dacă ai ,vorbele nu se iau în considerare ! 

tc(1).png.eb3d966d7e882746e6d57266effd7b45.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate