Sari la conținut

Reclamatie Stely


Postări Recomandate

 "GSC CLIENT " 

Data:29.01.2024

Adminul care te-a banat: Stely

Motiv: nume , degeaba 

Dovada: https://we.tl/t-mS0GRffx2o

Informatii despre Ban 
Nume: injur.dupa.gag.sa.dai.corect 
SteamID: STEAM_1:0:94340782 
Motiv: nume 
Durata Ban: 1 hour 
Timp de Unban: 18:14:59 1/29/2024 
Nume Admin: Stely 
Admin SteamID: STEAM_0:0:55012332 

Dovada https://we.tl/t-mS0GRffx2o
 

Salut  , am primit gag aiurea de la un admin , pentru fraza pro.st pr.ost dar fumeaza kent , inainte de asta am scris fara punct intre ele , a aparut un mesaj automat de la server , ulterior am luat gag de la adminul te-am ars , fraza aceasta nu vad sa contina o injuratura si nu am scris-o cuiva anume , mai mult decat atat , mi-am schimbat nickul si am spus ca voi injura dupa gag sa aibe motiv acel admin sa imi dea gag . S-a bagat si adminul Stely cum se baga chilotii tanga in cur la femei si dupa ce am schimbat nicul mi-a dat ban . Astfel nu inteleg de ce am luat ban , dat fiind acestea spuse prost prost , dar fumeaza kent fara a nominaliza pe cineva si consider ca mi s-a dat ban pe nedrept 

Cred ca sunt multi playeri care ar treui banati si exista un motiv serios nu astel de motive 

Nu m-a avertizat nimeni de nimic , pur si simplu doar de la atat . 

 

Editat de GSCCLIENT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gresesti, ai fost avertizat pentru limbaj chiar si de mine, ai primit gag si de la mine consider ca ban-ul de o ora a fost prea putin si reclamatia asta nu isi are rostul. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

In conditiile in care ti se atrage atentia si instigi si jignesti si vorbesti urat chiar si dupa gag si iti schimbi numele de 10 ori in diferite chestii normal ca am reactionat cu ban. V-am mai spus si tie si celor care mai erau si il instigau pe Dragnee, daca voi considerati ca el face ceva gresit sau oricare admin de pe server, va rog sa veniti pe forum si sa faceti o reclamatie. PS: Nu exista admin "te-am ars"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa consideri tu  Dragnee, alt admin demn pentru acest server . Stii vorba aia , daca taceai filozof ramaneai ?

Care te certi cu toti playerii , vai de capu tau !

Arata dovada unde am fost avertizat , eu am toata conversatia , cand vei pune dovada , discutam , pana atunci , stai jos ai 4 si cheama-ti parintii la scoala !!!

Editat de GSCCLIENT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce am instigat , la o vorba , caterinca , vorbea numai expert si inca cineva ca face reclamatie lui Dragnee , mi s-a luat 3 mape la rand numa despre asta era vorba , am mai schimbat subiectul . Halal de conversatii ce aveti , numai atat vad in chat ma duc fsa ac reclamatie lui x , y , z .

Dar sa revenim la ban-ul meu , nu consider ca pentru schimbare de nick si acea vorba trebuia ban , repet sunt playeri mult mai insistenti si negativ incarcati si te-ai trezut tu iapa lui zoro , corectul corectilor sa imi dai ban . Mi-e scarba , sincer !

Si repet , VREAU DOVADA CA M-ATI AVERTIZAT MACAR 1 DATA !!!! 

Editat de GSCCLIENT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am ce dovada sa iti dau si nici nu trebuie sa iti ofer vreo dovada, ai fost avertizat pe server, nu imi trebuie dovada ca sa te linistesc o ora. Eu nu m-am bagat in nici o discutie, gag nu ai luat degeaba de la dragnee si ban nu ai luat degeaba o ora de la mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am postat o dovada , chiar te rog sa pui dovada cu avertizare , nu imi spui aici ca nu ai ce dovada , trebuia sa imi spui 1 data  macar , te rog sa postezi dovada cum ai avertizat ! 

Nu Dragnee imi daduse gag , te rog sa pui dovada , sa se vada clar cum ai avertizat si nu ai dat ban din prima ca asa ti-a placut tie !!

Asa cum suntem obligati playerii sa postam dovada  , inca odata repet , daca spui ca am fost avertizat  , te rog sa postezi dovada cu avertismentele , este respnsabilitatea ta sa o postezi , fiindca eu am postat tot ce era acolo de cand a inceput si chiar as dori sa vad avertismentele / ul !!!

Editat de GSCCLIENT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indiferent de cine ti-a dat gag, nu te mai ofusca pe aici ca asa ai facut si pe server, eu nu dau ban-uri degeaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai te rog , pune dovada cu avertismentul si lasa astea  ,  dai  , nu dai , nu e treaba mea asta , mie mi-ai dat degeaba tocmai asta e prooblema,

te rog ,  astept dovada cu avertismentul /ele !!

Mai mult decat atat , vad ca nu cu mult timp in urma te-a reclamat alt cineva cu aceeasi problema , probabil si acolo ai dat avertisment/e  

de aceea a scris aici ... esti penibil !

Editat de GSCCLIENT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate ai observat, cealalta reclamatie a mea a avut si dovezi, cu tine nici macar nu mi-am batut capul, ai aparut tu al nimanui sa ma jignesti pe mine "esti penibil" exact din motivele astea de reticienta primesti ban. Data viitoare o sa iti dau permanent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate