Sari la conținut

Reclamatie Dragnee


Postări Recomandate

Numele dvs: Abdenather

Numele adminului reclamat: Dragnee

Data si ora: 22.01.2024

Motiv reclamatie: Sufera prea mult de el

Dovada (Print la consola sau demo) : Din pacate nu am poza ca s-a schimbat harta si nu a aparut in consola

Reclamatia este facuta pentru ca sufera de "acces" 

ba, daca ai un grad nu faci ce vrei, lasa-i si pe atii sa se joace.

cat timp a fost predator nu s-a intamplat nimic

dar cand m-am facut eu predator si a vazut ca nu ma poate omora a schimbat harta.. pai e normal ?

in fine, mai erau 6 minute din harta dar totusi, vot se da in ultimele 5 minute cu "last" nu dai vot pac o schimbi,

dar ai facut asta din invidia suferintei tale.

tu trebuie sa inveti ca nu esti singurul care se joaca pe acest sv

dupa ce s-a schimbat harta ti-am scris " ba, da esti nesimtit ? sunt si eu predator si ai vazut ca nu ma poti omora si schimbi harta ?"

si dupa mi-ai dat gag.

uite asta e suferinta de grad, cand faci ceva trebuie sa iti si asumi ce va urma, nu tot tu "Gresesti" tot tu pedepsesti

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Reclamatia fara dovada e egal cu 0, asa pot sa zic si eu de tine ca ai jucat cu cod si ai primit ban spre exemplu

2. Uite aici cum ti-o cauti cu mine https://imgur.com/a/uITW3Xw , asta asa in caz ca ai uitat si fazele cu " esti slab ", "sezi " d astea da nu isi mai au rostul. 

3.  Te salut . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca ti-am scris ca dai ca disperatu ti se pare o "greseala ? "

uite cum dai exemplu de penibilitate

si da, ti-am zis de nesimtit fiindca o meritai.

tu crezi ca doar tu te joci pe serveru asta? Nu esti constient de ceea ce faci!

dovezile tale sunt degeaba, sunt niste dovezi pe care le meriti ca asa esti tu.

cum a murit Floryn cand era predator m-am facut si eu si dupa 2 runde dupa ce ai vazut ca nu ai ce sa faci ai schimbat harta, nu se face asa!

Edit : de unde ai scos cuvantul " sezi" ?... nu ti-am spus asa ceva deloc... inventezi ?

a, si daca ti-am zis ca esti slab, fiindca asa si este, ti se pare asta un comportament gresit? NU!

comportamentul gresit il ai tu fata de playeri!

 

Editat de Abnather
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Abnather a spus:

ca ti-am scris ca dai ca disperatu ti se pare o "greseala ? "

uite cum dai exemplu de penibilitate

si da, ti-am zis de nesimtit fiindca o meritai.

tu crezi ca doar tu te joci pe serveru asta? Nu esti constient de ceea ce faci!

dovezile tale sunt degeaba, sunt niste dovezi pe care le meriti ca asa esti tu.

cum a murit Floryn cand era predator m-am facut si eu si dupa 2 runde dupa ce ai vazut ca nu ai ce sa faci ai schimbat harta, nu se face asa!

Edit : de unde ai scos cuvantul " sezi" ?... nu ti-am spus asa ceva deloc... inventezi ?

a, si daca ti-am zis ca esti slab, fiindca asa si este, ti se pare asta un comportament gresit? NU!

comportamentul gresit il ai tu fata de playeri!

 

Tocmai ti ai raspuns singur de ce ai primit gag, deci reclamatie fara dovezi si fara vreun folos, doar nesimtit ai zis de rapandula si ce mai era ai uitat ? :)) Daca era altcineva in locul meu iti dadea ban vreo 2 ore sa te calmezi. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebuii sa iti schimbi comportamentul fata de playeri, fiindca te-am mai vazut si la altii cum te comporti.

 Revin cu un cuvant :

Lasa-i si pe altii sa se joace, nu esti doar tu pe acest server!

daca vrei sa te joci doar tu dai la new game si joaca-te cu booti.

si stii ce, daca tu erai corect fata de mine in momentul ala, nu ajungeam sa iti zic "nesimtit"

Editat de Abnather
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, Dragnee said:

Tocmai ti ai raspuns singur de ce ai primit gag, deci reclamatie fara dovezi si fara vreun folos, doar nesimtit ai zis de rapandula si ce mai era ai uitat ? :)) Daca era altcineva in locul meu iti dadea ban vreo 2 ore sa te calmezi. 

rapandula nu e un limbaj vulgar :))). se vede ca esti copi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa revenim totusi, ca vad ca deviezi foarte mult de la subiect si nu intelegi motivul reclamatiei!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

28 minutes ago, Dragnee said:

1. Reclamatia fara dovada e egal cu 0, asa pot sa zic si eu de tine ca ai jucat cu cod si ai primit ban spre exemplu

2. Uite aici cum ti-o cauti cu mine https://imgur.com/a/uITW3Xw , asta asa in caz ca ai uitat si fazele cu " esti slab ", "sezi " d astea da nu isi mai au rostul. 

3.  Te salut . 

deci nu pot sa cred in ce hal poti gandi... of doamnee.

poza a fost fiindca chiar ai fost nesimtit la faza aia, asuma-ti!

ai vazut ca nu ma poti omora si ai schimbat harta, ce ai fi vrut sa iti spun ? "felicitari ca ai schimbat harta, 2 runde am apucat si de oftica ai schimbat harta in minutul 6, cu vot, dar fara "last"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca dadeai vot in ultimele 5 minute cu @last, era altceva. dar o data ce vine nesimtirea in tine special ca era predator normal ca meriti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abnather are dreptate am fost si eu pe sv  joc pe server de la ora 13:00   exista si Logs  Abnather nici nu a scris (sezi)   si Dragnee joaca doar pentru top15

urat din partea lu Dragnee e si Admin sa vi aici sa minti  omul sa ofticat ca il omora find Predator Abnather si sa nu ii Strice Rankul lui Dragnee a dat VOTEMAP

Dovada aici https://imgur.com/MhKAp6z

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 minutes ago, Floryn said:

Abnather are dreptate am fost si eu pe sv  joc pe server de la ora 13:00   exista si Logs  Abnather nici nu a scris (sezi)   si Dragnee joaca doar pentru top15

urat din partea lu Dragnee e si Admin sa vi aici sa minti  omul sa ofticat ca il omora find Predator Abnather si sa nu ii Strice Rankul lui Dragnee a dat VOTEMAP

Dovada aici https://imgur.com/MhKAp6z

🙇‍♂️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 minute, Floryn a spus:

Abnather are dreptate am fost si eu pe sv  joc pe server de la ora 13:00   exista si Logs  Abnather nici nu a scris (sezi)   si Dragnee joaca doar pentru top15

urat din partea lu Dragnee e si Admin sa vi aici sa minti  omul sa ofticat ca il omora find Predator Abnather si sa nu ii Strice Rankul lui Dragnee a dat VOTEMAP

Dovada aici https://imgur.com/MhKAp6z

Asa și unde scrie timpul rămas din harta ai pus doar ce ți a convenit tie, cum ai ajuns la concluzia ca joc pentru top15? Ce dovada e aia ca m as fi ofticat ? Ca nu inteleg, sa înțeleg ca dacă e predator de acum incolo nu se mai schimba harta sau ce ?, Floryne oricum știu ca nu ma suporți asa ai găsit portiță sa mai zici și tu ceva poate poate iau remove.

Editat de Dragnee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

51 minutes ago, Dragnee said:

Asa și unde scrie timpul rămas din harta ai pus doar ce ți a convenit tie, cum ai ajuns la concluzia ca joc pentru top15? Ce dovada e aia ca m as fi ofticat ? Ca nu inteleg, sa înțeleg ca dacă e predator de acum incolo nu se mai schimba harta sau ce ?, Floryne oricum știu ca nu ma suporți asa ai găsit portiță sa mai zici și tu ceva poate poate iau remove.

e vorba ca tu ai dat vote intentionat ca eram eu predator si te omoram. nu ca daca e predator nu se mai schimba harta.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate