Sari la conținut

Cerere ADMIN


konguy

Postări Recomandate

1.Nume-Raul:2.Nickname sv-konguy;3.Varsta-17;4.Level-11;5.Ore Jucate-1874 minute=31 ore-https://www.gametracker.com/konguy01/  ;6.Regulament-Zm#LeagueCs;7.De ce doresti admin ?-deoarece as dori sa ajut la cresterea serververului,si in unele momente ale zilei in care nu sunt admini online uni abuzeaza si strica jocul celorlalt si as dori sa repar treaba asta                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             P.s-am recitit regulamentul ieri citisem regulamentul vechi si am decis sa refac cererea deoarece chiar cred ca pot aduce un plus sv-ului cand alti strica jocul celorlalti .Multuumesc 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate